Avatar uživatele
picnimok

Zamilovat se přes internet..Je to možné?..seznam­ka,chaty..však to znáte..

..ptám se, protože to musím vědět:-)
Doplňuji:
..s jednou ženou si píši..asi „už“ měsíce..mejli­..sms,telefony,fo­ta posílá.já zase tak hr nejsem.no a ona pořád´,že se do mě zamilovala,a že se mnou chce žít,a já se nějak toho obávám,protože strašně(můj pocit),tlačí na pilu..osobně jsme se neviděli,protože jsem (tuším že to bylo už 3krát)měl nějakou výmluvu,že numůžu,práce..zná mě pouze z fota a ze skype..?? myslím že mi to stačí,to psaní..no nevím–rád si přečtu vaše názory,a hlavně jestli je to tak či onak

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, hanny 2 před 4750 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Jasně, že to jde – ale zpečetěno to je, až když dotyčnýho/dotyčnou fakt uvidíš. Mám zkušenost s oběma možnejma výsledkama – online okouzlení po setkání okamžitě zmizelo, nebo se naopak potvrdilo a dokonce to i kamsi spělo. Kvůli vzdálenosti bydlišť to ale nakonec nedospělo nikam :)
Doplňuji:
Jasně, že to jde – ale zpečetěno to je, až když dotyčnýho/dotyčnou fakt uvidíš. Mám zkušenost s oběma možnejma výsledkama – online okouzlení po setkání okamžitě zmizelo, nebo se naopak potvrdilo a dokonce to i kamsi spělo. Kvůli vzdálenosti bydlišť to ale nakonec nedospělo nikam :)

Tak pokud se do toho někdo hrne tak, jak říkáte (bydlení apod), tak bych si dala pozor. Tímhle si nemůže být nikdy jistá, dokud jste se neviděli… kdoví, oč jí jde. Zamilovat se online dá, ale ne natolik, aby to bylo na tak růžový brýle i s bydlením… to už ani nejsou brejle, to jsou klapky!

Upravil/a: Terryle

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Tak samozřejmě, že to jde, ale to musí člověk na internetu vycítit. Ne se bezhlavě do toho vrhnout.
Může to být jak láska, tak i veliké zklamání.
Pozor však na něco takového:
http://img.na­dapenny.com/t20/110­86/nadap034408366­610232.jpg
Ale jak říkám, opravdu záleží na mnoha věcech.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Pokud jste jí napsal svůj příjem, kde máte uložené úspory, že máte vlastní byt, tak to je láska jako řemen.
Otázka jsou elektronické sympatie a potom vlastní setkání.
Nicméně, v mnoha případech seznámení nemusí být zcela negativní – znám pár lidí kteří bez internetu by se nesetkali a nebyli by dnes spolu spokojeni.
Ale jakékoliv setkání – seznámení je sázka do loterie. Takže minimálně k osobnímu setkání bych přikývl, ale zamilovanost bych trochu potlačil ve prospěch racionálního myšlení. Ale jen trochu !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barusee

Je to možné:) Ale dalo by se spekulovat, zda-li to neni jenom láska platonická.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Jste si jist že si po celou dobu píšete se ženou?Ona to také nemusí být pravda a můžete si psát s nějakým vousatým pánem.:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Možné to určitě je, ale bral bych to s velkou rezervou a až po prvním setkání bych začal přemýšlet o tom, zda těch setkání bude víc či nikoli. A s nastěhováním bych určitě počkal delší čas. Zde asi skutečně platí ,,DVAKRÁT MĚŘ A JEDNOU ŘEŽ."

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Salvaje

Tak na to bych si dala bacha… Jako zamilovat se na netu dá, proč ne, ale tohle, co píšete, je krajně podezřelé…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
picnimok

dolním zde,že bydlíme od sebe,tak 15 minut cesty vozem._)

před 4750 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek