Avatar uživatele
Domis.L

Proč nefunguje jedna webová stránka na wifi síti?

Zdravím. Už asi 3 týdny nám doma na wifi nefunguje webová stránka airbank.cz, nejde ani jejich aplikace na mobilu. Zkoušeli jsme to na dvou různých počítačích, na třech různých mobilních telefonech, vždy s připojením na naši wifi síť, ale vždy se stránka nenačte a chová se, jako kdybychom neměli přístup k internetu. Jedná se jen o tuto jednu stránku, vše ostatní na stejné wifi jede úplně bez problémů. Když zkusíme zapnout mobilní data, stránka i aplikace jedou v pořádku. Kontaktovali jsme přímo Airbank, ale tam nám potvrdili, že chyba není u nich, nikdo jiný s tím problém nemá. Kontaktovali jsme i poskytovatele internetu a tam také řekli, že u nich není žádná chyba. Co tedy máme dělat, aby strának na wifi zase fungovala? Čím to může být? My sami jsme nikde nic v routeru nepřenastavovali.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Roman71 před 768 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Roman71

Podle popisu to vypadá na nějaký typ blokace domény..
Pro jistotu bych se spojil s poskytovatelem připojení na internet, pokud máte router od něj, aby vám ho resetoval a znovu nastavil. Jiný pokus mne nenapadá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marian1249

Zdravím. Mě se tady toto stalo včera. vše naprosto stejné, jen jde o Moneta.cz. Přes pevný internet a ani wifi mi žádné zařízení nenačte nic co se týče Moneta.cz. Vše ostatní bez problému. Na jiné wifi či mobilní data se mi načítá Moneta normálně. Prosím vyřešili jste nějat tento problém, děkuji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DH

To samé jsem tento týden řešila se stránkou Moneta.cz. Poskytovatel internetu mi tvrdil, že to není jejich chyba. Nepomohla diagnostika sítě ani restart modemu, nakonec se mi povedlo restartovat venkovní anténu, kterou máme k modemu a web začal zase fungovat.

Upravil/a: DH

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Domis.L

Jak jsem psala, s poskytovatelem jsme se spojili, tam nám nepomohli. Jinak router umíme resetovat sami, to jsme zkusili resetovat a znovu nastavit a také nepomohlo.

Nový příspěvek