jak poslat fotku do soutěžeKinder

Zkopírovala jsem dvě fotky do PC z dvd,uložila do oblíbených, ale nejde a nejde mi to poslat do tý soutěže Kinder.Jsem asi natvrdlá,prosím poraďte někdo,ale po lopatě.Díky moc.
Doplňuji:
Kinder čokoláda,fotky dětí na obaly-staňse tváří konder čokolády a neumim to poslat.Budete moc hodnej.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

můžete uvést, kterou konkrétní soutěž máte na mysli, ideálně její webovou stránku? nějak nemůžu najít žádnou, kam by se posílaly fotografie ...

Doplnění:
Dobře, takže nejdříve se na adrese http://www.kindercokolada.cz/… musíte zaregistrovat. Po odeslání registračního formuláře vám přijde na uvedenou adresu mail, ve kterém musíte do jedné hodiny kliknout na odkaz, abyste potvrdila registraci (jinak ten účet zruší). To vás hodí na web kinder čokolády a přihlásí do soutěžní galerie. Nahoře kliknete na Chci soutěžit, kliknete na Vložit novou fotografii, napíšete Jméno toho, kdo je na fotografii, opíšete kód z obalu, přes tlačítko Vybrat vyberete fotografii ze svého počítače a kliknete na vložit. Fotografie by tímto měla být odeslána. Pokud se Vám to neodešle, fotografie je příliš velká a ten formulář to nezkousnul, v tom případě je třeba fotografii zmenšit, aby měla méně než 2MB. V ničem jiném by problém být neměl.

Zdroj: www.kindercokolada.cz

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.