dusstler

Nenačítá se mi webová stránka

Chtěl bych se zeptat jak je možne že se mi nechce načíst stránka na internetu konkrétně ulož.to na jiném PC to jde na mém ne. Píše to :
Jejda! Prohlížeči Google Chrome se nepodařilo připojit k serveru uloz.to Zkuste stránku načíst znovu: uloz.to.
Je to jedno v jakém je to prohlížeči.

Odpovědi
lukas.zmizik

dělal si něco s nastavením routeru nebo připojením k internetu, a to jiné pc je připojeno ke stejnému internetu? nejde jenom ulozto.cz nebo i některé jiné stránky?

isteron

Mne to ide aj cez chrome. zadaj adresu uloz.to

na konci nesmie byť bodka !

Bedy

Pro jistotu bych se podíval, zda-li tam není nějaká neplecha, která by mohla stát za tímto problémem.
Požádám Vám tedy o výpisy z programu RSIT.

RSITstáhnete odsud: http://images­.malwareremoval­.com/random/RSIT­.exe

Po spuštění klikněte na Continue (nechte nastaveno 1 month). Teď to chvilku projede a v Tento počítač – C:\RSIT vytvoří dva výpisy – log.txt a info.txt. Ty mi prosím nahrjate na leteckaposta.cz či jiné úložiště a pošlete mi odkaz vnitřní poštou nebo to eventuelně vložte sem jako doplnění otázky.

Jinak nedoporučuju používat Google Chrome, sleduje aktivitu svých uživatelů (svým způsobem špehuje) – už si toho všimli v EU a chystají sankce vůči Googlu.
Místo něj doporučím jiný prohlížeč, například Internet Explorer nebo pokud jste si zvykli na Google Chrome, doporučím SRWare Iron.
Iron je úplně stejný, jen nešpehuje.
Srovnání Ironu a Chromu najdete zde: http://www.zdar­ma.org/1018-srware-iron-prohlizec-jako-google-chrome/
Poslední verzi Ironu stáhnete z http://www.srwa­re.net/downlo­ads/srware_iron­.exe