Ella

Proč se jedna stránka nechce načíst a ostatní fungují?

Chtěla bych se kouknout na české stránky jednoho seriálu, ale stránka se mi nikdy nenačte a po pár minutách zobrazí, že mám „znovu načíst později“. Zkouším to už od rána a stále nic.
Přitom jinak internet funguje, všechny stránky se načítají rychle, jako obvykle, jenom tahle jedna dělá problémy. Čím to může být?

Nejlepší odpověď
anonym

snad maji jen vypadek … pokud je to nejaky mensi fanouskovsky web, jejich provozovatele si obvykle z vypadku mnoho nedelaji, hodina sem hodina tam … az se vrati ze skoly tak to treba zase spusti 🙂

Další odpovědi
MrGandy

Lepší by bylo napsat sem adresu( to si myslím, že je samozřejmost …pokud vám něco takového nejde).
Většinou to býva krátkodobým výpadkem na straně hostingu.

Hykam

Může to být výpadkem serveru, nebo na stránky chodí hodně lidí a server je pomalý a nestíhá obsloužit tolik dotazů (když kliknete na odkaz, odešle se z vašeho PC dotaz na server a ten odešle zpět danou stránku).