Nezobrazují se mi stránky!

Zdravím vespolek. Doma mi blbne připojení k internetu. Některé stránky nejdou vůbec, jiné se načítají strašně dlouho. Už to trvá pár dní a sousedka říkala, že jí internet funguje. Nevíte, čím to může být?

Nejlepší odpověď
taku1

Až budete u počítače, zkuste pingnout nějaký web. Start > Spustit a napište cmd. Do příkazové řádky dejte třeba ping www.seznam.cz. Pokud nebude server rozpoznán, zadejte ping 77.75.72.3 (to je taky Seznam.cz). A jestli tohle bude fungovat, bude chyba v nastavení DNS (možná virová nákaza). Jestli nepojede ani jedno, možná máte problém s domácím routerem nebo vaším firewalem v počítači. Zkusmo vypněte a zapněte router nebo modem nebo co máte doma. Čas od času je nutné síťové zařízení prostě restartovat.

Další odpovědi
Kolega

Vas dotaz je tedy hodne obecny,neni znamo o jake internetove pripojeni se jedna. Nicmene cim to asu muze byt:

  • spatne pripojeni k internetu (ikdyz jde sousedce),
  • vir nebo cerv v pocitaci. Pokud internet jde ale stranky se nacitaji pomalu, vetsinou to znaci, ze vas pocitac je nakazen virem a mel by se lecit.
  • mozna je to sousedka,ktera vam sedi na dratu :)

Dandi

Špatným poskytovatelem

Jivinho

Vymažte historii a cookies, nebo reinstal.

Krugerka

chce to vyčistit disk…zřejmě přeplněnnej hardisk

TheFreezer

Nebo použíjte hjack list a poslete sem log, zpomalení býva velmi často tím, že je váš počítač napaden…

AfrodCZ

To může být třeba tím, že máš zavirovaný počítač nebo se ti změnilo nastavení, poskytovatel něco přepsal nebo opravoval zašel bych za poskytovatelem internetu a zeptal se ho. Popřípadě bych zkusil restartovat router, ale pozor NE RESETOVAT!!!! To by změnilo nastavení routeru na tovární. Restart se provádí tak, že buď máš tlačítko zapnout/vypnout a nebo to jen vytáhni ze zásuvky a nech to chvilku vytažený.

Drtilek

vir