Avatar uživatele
anonym

Proč je i tady korupce a podlost?

V politice to vidíme každý den,ale proč i zde jsou lidé co dají palec za blbost jen proto, že dotyčného upřednostnují a kdyby položil jakoukoliv otázku, tak ji oznančí za zajímavou,
např.otázky od uživatele Bolák -označí uživatelka Briketka,Johana, gagaga vždy z zajímavou i když je to nesmysl.
To potom zde to není poradna, ale chatovací centrum.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? mosoj, anonym, Lamalam, Nazdar Bazar před 3973 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

ad led, to jsi skutečně neprokoukla překabátěného Braníka, jemuž admin včera deaktivoval profil (jako dalšímu po IQ tykve), takže s významně „bojovným“ keltským nickem se znovu dere mezi komunitu, na níž dokáže pouze nadávat, ač tím zaslepeně riskuje koledování o neslavnou reprízu BANu?

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?quentos, anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pl4toon

Může mi někdo vysvětlit, proč je na tomhle serveru taková nevraživost? Vzájemně se bonzujete, nadáváte, mažete otázky a odpovědi. Místo toho, abyste pomáhali lidem, tak mentorujete. Proč tady stále čtu stejné „kraviny“ – že otázka už se tu objevila, že jen co někdo přijde, tak porušuje kodex, atp. To je přeci jasné, že náhodný kolemjdoucí nečetl kodex a že nechápe k čemu je tady našeptávač! Místo rady ho hned káráte.

To první co se mi tady stalo, když jsem se snažil poradit člověku tady na webu, že mi Bedy nechal smazat moji odpověď , která byla veskrze správná, jen jemu se nehodila do krámu. Oháněl se jakýmsi kodexem (který jsem samozřejmě jako nově příchozí nečetl). Místo rady mě začal okamžitě kárat! Následně jsem narazil na omezence Braníka, který mi začal spolu s Bedym nadávat přes soukromé zprávy tak sprostě a s takovou intenzitou, že jsem fakt v první chvíli zalapal po dechu, než jsem jim to začal ze zvědavosti vracet. Aspoň jsem zjistil, že se tu dají blokovat soukromé zprávy od konkrétních lidí, od té doby mám svatý klid.
Opravdu krásné uvítání na odpovědi.cz. Děkuji.
Doplňuji:
ad Bedy: No tos to tedy uvedl na pravou míru, jen co je pravda. Fabulace a polopravda je ti vlastním jazykem. Připadáš mi jako Jekyll & Hyde. Nebudu tady ze sebe dělat blbce a vysvětlovat ostatním co a jak bylo, protože by to byla jen voda na mlýn člověku, který si všechno překroutí jak se mu hodí. O tvém charakteru mám jasno.

Upravil/a: pl4toon

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10, Andělé Nahlásit


Avatar uživatele
autacek

Bodový náskok lidí na špici stejně nedoženeš, tak to neřeš a ber si z toho to lepší, tedy rozšíření obzorů a poučení 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Když se ti tu nelíbí, tak proč se sem stále nutíš?
Každý, kdo dodržuje alespoň základní pravidla této poradny, která jsou navíc poměrně volná, určitě není podlý a zkorumpovaný.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

heh nejak jsem si rikal kam zmizel Branik ..a ejhle :D…je z5 tak nejak zde neplati ze dobri holubi se vraceji …:D ..ale za to plati ze … lidska blbost je vecna ..a misto aby se poucil ze svych chyb tak je znova opakuje :D …s tim bodovanim bych pomlcel kdo koho uprednostmuje dobre vime jak jses na tom ty …:D

nechej bolaka a ostatni napokoji nesahas jim ani po kotniky …!!..
Doplňuji:
Ad.. ladic …jeden Dr.Axl je ten pravej tedy tento > Dr.axl < pokud se poradne podivas na ten druhej Nick tak je to fake …Dr. axl …za teckou je pomlka …:d ..

Dr.Axl spravny nick
Dr. Axl falesny
takhle to vypada …:D nekdo ho napodobuje …:D

Upravil/a: badisko

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

tvoje máma je nesmysl..

  1. Píšeš že určití lidé označují jakoukoliv moji otázku jako zajímavou a na prvním místě uvádíš uživatele briketka, takže já jsem projel celou mojí poslední stránku položených otázek a z 15 dotazů jich briketka označila jako zajímavé jen 4, což z tvého tvrzení dělá LEŽ.
  2. Když si člověk navíc projede TVÝCH posledních 15 otázek, uvidí že všech 15, tedy 100% ohodnotil jako zajímavé Bedy, což z tebe dělá krom lháře ještě navíc i pokrytce a z vás obou samozřejmě potom i podvodníky.
  3. Pak tu předstíráš že Warrior nejsi ty ale jakýsi tvůj vymyšlený kolega :) což z tebe dělá ubožáka.

Navíc jsi pomstychtivý, protože jak je vidět, vrátil jsi se na poradnu z jediného důvodu a to útočit a házet špínu. Ano, já vím, špatní jsou vždycky ti ostatní :)) Prosím tě, buď chlap a odejdi v míru. Zkusils to, nevyšlo to, nač tu ze sebe dělat ještě pitomce..

http://poradna.net/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tady se odkazuje na pravidla, s čímž souhlasím, ale jak je možné, že v kladně hodnocené odpovědi led, jsou dva stejné nicky Dr. Axl ?!
Doplňuji:
Badisko, opravdu, máte pravdu, nenapadlo by mne to. P.S. A co to tykání ? 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

protože jsi tady ty, ty wariote ,)
Doplňuji:
..i s tím tvým teplým bratrem

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Tohle jeprý brnaíkův kolega, to nepíše Braník – Braník dostal nucenou pauzu od admina, takže tu chvíli nebude.

pl4toon: Abych to uvedl na pravou míru – já jsem Vám nejprve napsal, abyste tazatele nepřesměrovával na cizí poradnu. To, co jste ukázal ve své první odpovědi, co jsem od Vás viděl, se přece nedělá a na jiných fórech se za tohle dávají minimálně upozornění, v opakovaných případech bany.

To že místo solidní odpovědi na mou zprávu jste po mě vyjel, za to já nemohu a to, co jste mi poslal, se Vám de facto vrátilo zpět, pak to dostal zas já a takto jsme si chvíli přehazovali pár nehezkých zpráv až nakonec mě to přestalo bavit, protože to k ničemu nevedlo a prostě s tím skončil.

Jinak opravdu proti Vám nic nemám i přes Váš jiný názor na některé věci – o tom svět je – ale co mi vadí a všem, co někdy dělali moderátora nebo spravovali nějaké fórum, tak je odkazovaní na cizí konkurenční fórum či poradnu nebo jak to budeme nazývat.

A jak je vidět, místo adminovi se to taky nelíbilo a odpověď Vám smazal, což je logický krok.

No a konečně k otázce – bodový systém slouží spíše k motivaci, ale bohužel lidská závistivost někdy nezná mezí a tak se z toho stane to, co se nemělo.
Bohužel, kam se člověk podívá, vždycky narazí na nějakého blbce a takto to je všude – ve škole, v práci, v paneláku, na hromadném zájezdu, atd. atd.

Na druhou dtranu bychse i toho Brnaíka zastal – v něčem měl určitě pravdu – když se podíváme na bolákovy otázky, vždycky je hodnotili ti samí lidé. A ty otázky mnohdy vypadaly, jako kdyby je psalo dítě ze školky, že to byly často hloupé otázky. Jemu se to opravdu nelíbilo, a tak to dával hlasitě najevo, což se mnohým nelíbilo a od té doby začala tato žabo-myší válka.

Škoda.
Doplňuji:
pl4toon: Je to jen tvůj názor a tvoje úzkomyslnost. Já s tím nic neudělám.

Jen na okraj – tuším, když se tu někdo registruje, tak zatrhává možnost ve stylu Souhlasím s podmínkami serveru Odpovědi.cz a jsem seznámen s kodexem uživatel. A kodex vychází tak trochu ze selského rozumu, z toho vyplývá, že někteří ho asi nemají a chovají se tak, jak se chovají.

Upravil/a: Bedy

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

např. tato otázka i z diskuzí je obvzlášť zajímavá
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobry-den-vita-se-zde-chlebem-a-soli#discussion
že i v profilu – ladič – jak píše Warrior, který
zkomolil můj nick i bolakův, což se nedělá
je značně podezřelé, že mu též dává palce
Ladič pian za každou blbinku ??

před 3971 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Ladičpian / ladič co myslíte .. dva profily

před 3971 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Vážená, když jsem se chtěl zaregistrovat pod jménem ladič pian, systém registraci odmítl s tím, že je obsazené a proto, že mám ve své profesi něco společného s laděním, přistoupil jsem na toto jméno. Stačí Vám to jako vysvětlení ?!

před 3971 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

nejsem Vážená a to
vysvětlení mi nestačí..

před 3971 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

já se bolakovym otázkám zasměju jsou v
kategorii Aktuality / zábava, nebo ne ?? a
myslím si, že na to mám právo, jako i
ostatní, které jsi jmenoval a nepřipadám
si, že jsem na chatu a jaký smysl má tvá
otázka ten já zase nechápu ??

před 3971 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

dostal ban na druhý poradně v řadě, tak se potřebuje vybrečet, já mu to neberu ale proč to neudělá někde v ústraní jako normální slušnej člověk a neobtěžuje s tím ostatní..

před 3971 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ladič pian

Už jsem se lekl že jsem to já, s pokaženým nickem.

před 3971 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

„Proč je i tady korupce a podlost?“ Preto. lebo napriek virtualite aj tu sú ľudia.
Ľudia so skutočnými vlastnosťami a schopnosťami.
Vrátenie odpede Dr.Axla to len potvrdilo! Môže si spraviť ďalší zárez na klávesnici.- klávesnici podvodu a lži!

Presunula som svoju odpoveď do diskusie.
Na rozdiel od Dr.Axla nepotrebujem naháňať body.

„Proč je i tady korupce a podlost?“ Preto. lebo napriek virtualite aj tu sú ľudia.
Ľudia so skutočnými vlastnosťami a schopnosťami.
K druhej časti otázky:
Aj na odborných konferenciách, účastníci spolu diskutujú nielen o téme konferencie, ale kdesi v kuloároch aj o iných spoločných témach.
Aj navonok nezmyselné otázky, či odpovede môžu byť svojou myšlienkou, svojim podtextom zaujímavé.
citujem:
„Odpovědi.cz je internetová komunita, jejíž uživatelé pokládají otázky a odpovídají na široký okruh témat. Jako každá jiná komunita, i Odpovědi.cz mají sadu základních pravidel a principů, které musí být dodržovány jejich uživateli.

Jedním z mnoha způsobů, jak pozitivně přispět v rámci komunity, je sdílet svoje znalosti a zkušenosti. Vždy se najde někdo, pro koho budou vaše odpovědi užitečné.

Pamatujte, že Odpovědi.cz jsou různorodou společností lidí s rozdílnými názory. S každým by mělo být jednáno s respektem. Respektování ostatních dělá komunitu lepší pro všechny.“

Doplňuji:
Odpovedám na otázku, nezaoberám sa osobou užívateľa…

Otázky ,prípadne komentáre k užívateľom patria do diskusie. Veď na to tu niektorí dosť často upozorňujú, a vzápätí aj porušia. Palčekovať takú „odpoveď“ je určitý spôsob korupcie.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/kodex

iceT na zmazanú odpoveď sa opýtajte NaNaVše – Najmúdrejšieho a Najčestnejšieho Vševedúceho, ktorý to prirodzene poprie.

před 3972 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ad led, nač se handrkovat, vždyť v otázce dodržování pravidel se oba shodujeme.
Má glosa má tentýž význam ať v odpovědi nebo v diskuzi (o body dávno nejde, po zlatu přece už žádná meta neexistuje), jenže zde je křiklavý rozdíl – otázka není prosba o radu, ale křiklavě hysterický výkřik ukřivděného BANu a ke všemu štvavého charakteru.

Právě proto zjevně admin vyhodnotil, jako neoprávněně smázlou, kdy varovný obsah pro ostatní neukázněné převažuje nad formální stránkou.
A současně tím dává signál k doplnění tvé citace kodexu v pasáži, jíž jsi záměrně vynechala – viz:
Zneužití Odpovědi.cz
„Komunita spoléhá na hlášení závadného obsahu a hodnocení uživatelů, PROTO NEZNEUŽÍVEJTE TYTO FUNKCE K POŠKOZENÍ JINÝCH UŽIVATELŮ NEBO K VLASTNÍMU PROSPĚCHU.“

před 3971 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

„varovný obsah pro ostatní neukázněné převažuje nad formální stránkou.“
koho ste varoval? Mňa netreba, mám svoj úsudok, ak by som sa potrebovala poradiť s vami, nie to pre mňa, ako dobre viete, žiadny problém.

před 3970 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Dr.Axl, neposudzujte všetkých podľa seba. dožičte aj druhým mať vlastný rozum a nepodsúvajte mi vaše trapné myšlienky.

před 3970 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad led. „(o body dávno nejde ........)“.

Nehorázná lež jako obvykle … k tomu není opravdu co dodat …

před 3970 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Kdopak mi asi nechal smazat odpověď?

před 3972 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Je to nefér. Sice si znění přesně nepamatuji, ale reagovala jsem na odpověď v diskuzi … . Šlo o to, že Braník kritizoval ostatní, ale své chyby neviděl …
Kam Odpovědi došly … 🙂

před 3972 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Podlost a korupce jsou pojmy,s kterými já nekarádím.
Pouze nesnáším ponižování, znevažování, uržky a podvody.Nemám pocit,že zde něhoho podplácím.A kdo by také uplácel mě,že?Co se týká bodování,za dobu mého působení zde se nestalo,abych se zajímala o to,kdo hoho a proč bodujeNa to,že bych byla vůči ostatním neslušná,si snad nikdo stěžovat bemůže.Za sebe mohu říci,že jsem zatím svéprávný člověk,který je scopen samostatného a svobodného rozhodování.Ne­potřebuji vodit za ruku a poslušně plnit příkazy komu kdy a za co bod dát.

před 3972 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad johana 56. Slova, která zmínil tazatel, vypovídají jen a jen o jeho charakteru. Nechápu morálku lidí, kteří u jiných kritizují to, co sami dělají. Bohužel není sám.

Takoví jedinci chtějí rozhodovat o všech a o všem. Obraz naší společnosti …

Buďte taková, jaká jste byla dosud. Chci věřit, že i zde na Odpovědích další uživatelé poznají, kdo má jaký charakter a kdo umí mistrně s jinými manipulovat. Tito lidé jsou politováníhodní…

před 3972 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

ad annas děkuji.Rozhodla jsem se reagovat,protože tento dotaz ohledně hodnocení z mé strany zde není poprve.Necítím potřebu se obhajovat,jen vysvětlit.
Na světě je tolik zla,proč si znepříjmňovat život ještě více.Raději ocením vtipný příspěvek,než zařazení mezi intrnetovou lůzu.

před 3971 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Opilca je to slovo, tu si kup, vyžere to chlupy i s kořínkama a budeš mít chvíli klid

před 3972 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad Bedy. Jenže jeho vulgarismy, jimiž urážel uživatele, nesvědčily o slušnosti. to byste měl rovněž vidět.

Bohužel, za tyto urážky mu mnozí dávali body a dnes ho kritizují … Zmínila jsem už jednou – příspěvek dole. To bylo spravedlivé?

Své chyby nikdy neviděl, v tom měl zde několik vzorů …

Každý má právo rozhodnout se, koho bude bodovat. Je pravda, že málokdo je objektivní, ale on k těmto uživatelům nepatřil.

před 3973 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Než dojde k navrácení mé odpovědi skryté kýmsi z potrefených, zatím kopie do diskuze:

ad led, to jsi naozaj neprokoukla překabátěného Braníka, jemuž admin včera deaktivoval profil (jako dalšímu po IQ tykve), takže s významně „bojovným“ keltským nickem se znovu dere mezi komunitu, na níž dokáže pouze na-dávat, ač tím zaslepeně riskuje koledování o neslavnou reprízu BANu?

před 3973 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

take cekam netrpeliva na to navraceni vasi " odpovedi " .
jestli on to nakonec neskryl samotnej potrefenej adminek ..

vsem se tady totiz meri stejne a vase odpoved nebyla odpovedi ..

před 3972 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

Jeee, tak adminkove ji vratili :))
to jste jim musel asi zahltit celou e mailovou stranku , ze s vami chteli mit radsi pokoj :)
ja jim obcas taky neco napisu …:)

před 3972 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Najednou konstatování, že Braník nadával a napadal uživatele.
Zajímavé, že u některých uživatelů to nevadilo, za jeho urážky mu „tleskali“, i když měl nejméně 10 gramatických chyb.

I to svědčí o tom, jací jsou zde lidé … Vypovídá to jen a jen o nich …

před 3972 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

zopakujem svoj doplnok:
zaoberám sa otázkou, nie pýtajúcim sa.
odpovedala som na otázku…
k vašej kópii:
z textu je jasné, že ide o diskusný príspevok a nie odpoveď na tému otázky, ktorý adresujete mne, to patrí do diskusie a nie do odpovedi. Ak pozriete spätne na vaše kritické príspevky k takýmto „diskusnym“ odpovediam, sám ste ich kritizovali.

před 3973 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

ad ladič
je tu mnoho nickov, spodobujúcich iné nicky zámenou na graficky podobný znak.
Je v tom záujem dehonestovať originál.
Na tejto studenej vojne o body a umiestenie sa podieľajú mnohí užívatelia.

před 3973 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad led souhlasím s vámi. Náhodou jsem nakoukla na slovenské odpovědi. Zde byl zneužitý k bodování můj deaktivovaný profil … Zasáhli admini …

Na českých to zatím nějak neřeší … 🙂

Kdo chce vidět, vidí, kdo nechce, mlčí ..

před 3973 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Dr.Axl vaša odpoveď nebola odpoveď k otázke, ale svojim zameraním (chatovacia otázka na konkrétneho užívateľa) príspevok do diskusie. Sám na to v mnohých príspevkoch upozorňujete.
Môžte ju vložiť do doskusie bez nároku na bodovanie.

před 3973 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ad led, pokud sis nevšimla, tak otázka je vložena v zábavní rubrice, kde admin výslovně napsal, že tyto formy toleruje vzhledm k volnějšímu formátu. Infomail jsem neobdržel, takže pro admina příspěvek závadný nebyl.
Jinak body dávám dle obsahu (tedy i tobě) a ne podle nicků.
Vždy jsem měl pouze jediný profil, nikdy jsem neměl BAN a nikdy jsem se nemusel schovávat za cizí profily ani faky, čehož se zde mnozí neštítí.
Můj nick má vždy zlatou placku, s datem 2 roky starým, kdežto čerstvé faky-rychlokvašky pouze bílé – registrované a bezbodové.

před 3973 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

Dr., Ban jste sice nemel, ale " par " napomenutich ano.., tak kdyby jste byl tak " cistouckej " , jak se nam tady snazite namluvit, tak by jste nedostaval ani ta opakovana napomenuti ..
ja o nich vim, tak se prosim neztrapnujte a nechtejte me presvedcit o necem jinem .. -iv-

před 3972 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

led, že ses nechala nachytat, z toho si nic nedělej, to se může stát každému. Netřeba se kvůli tomu vztekat a ze msty mazat.
Proč raději nevěnuješ pozornost zjevným podvodům s faky nicků, jež tu bezostyšně řádí a čachrují?
Trojí BAN a přesto následně přiznané 2 falešné profily v pomlouvačných diskuzích – to se ti zdá v pořádku?

před 3973 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Dr.Axl
1 – Nachytať som sa nedala. Netreba ma utešovať protektorským pohladením a krivým úsmevom, za ktorým sa skrýva hnev.
2 – zaoberám sa otázkami a nie nickom
3 – krásne napísané „Trojí BAN a přesto následně přiznané 2 falešné profily v pomlouvačných diskuzích – to se ti zdá v pořádku?“ v tomto nenápadnom znení bez uvedenia o koho ide, sa zdá, akoby som ja mala tie 3 BAN a 2 falošné profily. Krásna práca, blahoželám.
Čo keby ste sa radšej venovali otázkam, odpovedali na ne, než tichým odpudzovaním a antireklamou tejto stránky.

před 3973 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

Ne, led .. , jsem na 100 % presvedcena, ze o vas nejde, ale o me .. ma v tom sice Dr. trochu nesrovnalosti, je holt videt, ze neni vsevedouci :)
Za nim mam ale jeste daleko ..
nedobovavam sama sebe ..:) -iv-

před 3972 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Prosím všetkých spodobiteľov cudzích nickov, aby ma nebodovali.
Také body nechcem.
Vážim si viac palček,ktorý dá Dr.Axl, než ktorý dá Dr.AxI (anti Dr.Axl), pretože to by bola vzácnosť hodná Olympijskému zlatu.

před 3973 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad IceT. Chtěl přece zvýšit úroveň Odpovědí, když přišel z Poraďte.cz.
Jenže přikazoval, kdo má koho bodovat, rozhodovat o tom, čí otázky či odpovědi na stránku patří… jenže před svým prahem si opravdu nezametl … 🙂

před 3973 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

ach ano,jsem pozapoměla…jdu si zamést

před 3973 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

ice T …kdyz uz mas v ruce to koste ..tak by jsem potreboval zamest cerstve posekanou travu z chodniku ..slo by to ?..pls

před 3973 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

jistě,pošli adresu,nastartuju a letím,obloha je skoro čistá,snad nezmoknu i když by sprška bodla,jen pisni kudy letět,ať se nesrazím s nějakým Jambojetem

před 3973 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

no kdyz uz nic aspon se ochladis …tady je 14 °C
severni Irsko ..oblast Donegal ..mestecko Buncrana :D ..az doletis do centra dej vedet vyzvednu te ..:D

před 3973 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Tak teplota by se mě velmi líbila…

před 3973 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Najednou konstatování, že Braník nadával a napadal uživatele. Zajímavé, že u některých uživatelů to nevadilo, za jeho urážky mu „tleskali“, i když měl nejméně 10 gramatických chyb.

I to svědčí o tom, jací jsou zde lidé … Vypovídá to jen a jen o nich …

před 3973 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dr. Axl

jeee, o me uz je zase " rec " .., tak jen vysvetlim, ze ja osobne boduji bolaka , protoze je hezkej , mladej a chytrej ..
( ale ze je hezkej se jen domnivam ) .. :)

Dr., kde je vase odpoved na otazku ? nemela by vase " odpoved " patrit do intimky , nebo diskuze .. ?
zabanovana -iv- :)

před 3973 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Další trapný plagiát nicku, jenž bude mít jepičí život (tentokrát s vynechano mezerou za tečkou) a průhledným rukopisem iv.
Jak ubohé a infantilní.
(Po kterých dalších se ještě opičíš, nemajíce vlastní legální profil?)

před 3973 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

Nejsem jako vy, abych si zakladala falesne profily a sama sebe se pak bodovala .. ja na rozdil od vas nejsem prolhana a vzdy vse delam tak, abych sama sebe " praskla "..:)
Vy jste tady pro me nejprolhanejsi a nejneferovejsi clovek..aasi ne jen tady … ostatnim mozek mozna vymyjete, me ne ..
A vy, ze nebodujete podle nicku ?? jen doufam, ze tomu ani sam neverite, protoze to uz by jste na tom byl opravdu hodne zle .. :)

před 3972 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Nejen nad zmínkou o bodování lze kroutit hlavou…další polopravdy … když v takové míře někomu selhává paměť, je to s ním opravdu špatné … 🙂

před 3972 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

:) drive byl k placi, ale dneska uz je mi jenom k smichu …

jeste dneska nevyrukoval s annas a kerberus ..

to je neco jako : tonouci se stebla chyta ..

před 3972 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Určitě najde příležitost …

Uvědomuji si, že jedinou možností je opravdu se těmto jedincům smát, i když jejich duše je černá jako bahno…-))

před 3972 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava