Gestas

Jak se u odpovědí na své otázky rozhodujete, komu dáte palec?

Já osobně dám palec každému, jehož odpověď je aspoň trochu smysluplná, abych ocenil, že si dal tu práci odpovědět. Ale pak se cítím blbě, že propracované odpovědi (která ale není na nominaci) dám také jenom jeden palec. Jak to máte vy?

Nejlepší odpověď
annas

Nevkládám odborné otázky, ale spiš názorové, i když se dotazy často týkají významu slov v daném kontextu, většinou jde o nadsázku, přenesený význam, takže jde o určitý úhel pohledu, který se může různit.

Dávám bod jako poděkování za odpověď, za to, že se někdo nad textem zamyslel.

Opakuji, nejde o odborný dotaz, ale o názor. Některé e mně líbí víc, jiné méně,, ale názor je subjektivní.

Další odpovědi
ivzez

Já to mám stejné jako většina odpovídajících.
U svých otázek hodnotím téměř všechny odpovědi.

Vidím to tak, že každý, komu moje otázka stála za přečtení
a za čas mi na ni odpovědět, si alespoň palec zaslouží.
(Výjimkou jsou jenom vyslovené nesmysly nebo urážky.)

Čas, který mi lidé v odpovědích věnují, má určitou hodnotu.
Klidně jej mohli strávit jinak → s knížkou, u kávy, na pivu, …,
ale oni jej věnovali mně.

Hodně se rozmýšlím až u nominací, a to nejen u svých otázek.
Nominuji většinou odpovědi, které mne něčím zaujmou a které
považuji za správné. Někdy nominuji odpovědi, o nichž si myslím,
že mohly tazatelům pomoci.
A někdy nominuji i odpovědi, které mi přijdou „jenom“ vtipné.

Muffz

Zpravidla dávám palec té nejlepší, která je nejlogičtější a nejvíce se blíží odpovědi na otázku. Kdybych dával palce všem, tak by palec ztratil hodnotu.

Rokio

Dávám palce většině odpovídajících na mé otázky a oceňuji hvězdičkou zajímavé, kvalitní a vtipné otázky. Dále dávám palce kvalitním odpovědím na jiné otázky.

led

Musí ma niečim zaujať, nie je to o autorovi, ale o jeho „diele“

dávať bod za to, že vôbec niekto odpovedal, mi pripomína prácu úradníka, hodí parafu a pošle ad acta. Ale o čom, k čomu sa viaže tento dokument už ho nezaujíma. Myslenie stráášne bolí. A hlavne to samostatné.

Jiří Bohumil

Podobně. Ale na cizí otázky dávám palec pouze na ty, jež považuji za přínosné, případně vtipné.
V případě propracované a opravdu dobré odpovědi, na mou otázku, navíc reaguji a poděkuji ještě v diskuzi.

dubraro

Subjektivně.

orestez

Nemám rád pana … Ale opravím se a dám mu palec, protože mu to myslí.

mosoj

Snadno, podle pravdy.