setapouch

Kolik vám dneska zmizelo bodů?

Probudil jsem počítač z hibernace, dám refresh… a dvacet bodů pryč. Bojím se znovu refreshovat, tímto tempem budu za chvíli v mínusu :D

Nejlepší odpověď
mosoj

Asi 15. Myslím si, že byly odstraněny všechny přiblblé otázky pomateného Jugoslávce , Včetně jeho dubl účtů. Na některé jsem odpovídal.

Další odpovědi
gecco

Přesně ti to neřeknu – ale okolo třiceti…
A dneska se mi v mailu konečně objevilo info o smazání otázek skrytých před pěti dny (úmyslně jsem vytvořil dvě otázky a požádal o jejich skrytí jednoho kolegu) – bohužel, přes avizo o tom, že bude ve zprávě o smazání uveden nick uživatele, který otázku skryl – není tomu tak…
😉
___
Zřejmě se Admin vrátil z dovči a skryté otázky skutečně mazal…
😉
_____________­_________________________
Jo – je 12.8., 23:58 – a mazání ještě pokračuje…
😉

Odpovědi.cz

K úbytku bodů došlo z důvodu odstranění většího množství otázek položených (již známým) spamujícím uživatelem. Při odstranění otázky jsou smazány všechny odpovědi včetně bodů.

Všem uživatelům se omlouváme za komplikace a prosíme o trpělivost.

Již jsme postoupili formální právní kroky k zamezení činnosti spamera.

Děkujeme za pochopení.

Zbynas

Za odpoledne a večer, co jsem tu nebyl, tudíž nepokládal otázky a neodpovídal, se mi přičetlo cca 15 bodů.

ReHu

Netuším.
Nějak to nesleduju.

anonym

včera 35 taky, docela úlet…

štamgast

Žádné, naopak přibyly.

iceT

Od 11 srpna 24

anonym

34,ale neřeším to,je mi to jedno.

arygnoc

asi odpovedáš ako úradník.

😉

lexx

malichernost, nesleduji, rohlík za to nekoupím

setapouch

arygnoc: děkuji. Aktivní úředníci jsou vzdělaní a inteligentní lidé. Ne jako zakomplexované slovenské nuly, které by se jinak neuživily, tak musí ze svého exfašistického státu do světa jít pobírat podporu.

arygnoc

vzdelaný a inteligentný úradník neexistuje, sám si toho dôkazom.
podľa teba všetci okrem českých úradníkov sú lumpi a darmožráči v česku poberajúci podporu.
je mi ťa ľúto, lebo z tebou citovaných vlastností si asi iba aktívny.

blbec je pohroma, ale aktívny blbec je katastrofa.
a toho si jasným dôkazom – neber to ako urážku, tak to nie je myslené, je to myslené podobne ako konštatovanie meteorologického javu.
proste sa vyskytuješ v takej forme.

😉

setapouch

Proč mi do úst vkládáš něco, co jsem neřekl? Můžeš ta tvrzení, která připisuješ mně, nějak doložit?

Pokud to neuděláš, pak nejsi o nic lepší než to, jak vidíš mne.

arygnoc

IBA z tohto linku:

--- — ---
setapouch

arygnoc: děkuji. Aktivní úředníci jsou vzdělaní a inteligentní lidé. Ne jako zakomplexované slovenské nuly, které by se jinak neuživily, tak musí ze svého exfašistického státu do světa jít pobírat podporu.
--- — ---

v mnohých ostaných linkoch si určite ako aktívny úradník nájdeš sám, kde nadávaš slovákom a obviňuješ ich z poberania dávok.

😉

opäť presvedčuješ o neexistencii inteligentného úradníka.

setapouch

Znovu a pomalu: můžeš doložit tvrzení, která vydáváš za moje, tj. že „všetci okrem českých úradníkov sú lumpi a darmožráči v česku poberajúci podporu“? Kde jsem něco takového řekl? Dolož to, nebo uznej, že jsi přestřelil. Jiná cesta není.

arygnoc

nebudem kvôli tebe prechádzať celé odpovedi.

si proste človek, ktorý pravidelne uráža členov nečeského národa.
a to by si si ako štátny zamestnanec nemal dovoliť ani v súkromí.

ver tomu, poznať tvoju identitu, si bez práce.

takže – zober si kudličku a choď si zapichať.
a predtým si daj čokoládu, možno sa budeš cítiť inteligentne.

😉

setapouch

Můžu si říkat, co chci. Zdejší mail uvedený při registraci, je na vlastní doméně a ta je registrovaná na reálné údaje. Kdokoli mne může dohledat. A jako zaměstnanec v soukromém sektoru mne opravdu nezajímá, co si myslíš o státních zaměstnancích.

Jak jsem mnohokrát říkal, jsi nechutné prase.
Tvrdil jsi něco, co nejsi schopný doložit. Takže jsi lhal. Jestli tě můžu o něco poprosit, ignoruj mě. alespoň dokud nebudeš mít něco, co by tvé kecy konečně podpořilo. Zatím cokoli jsi řekl, byla jen a pouze prokázaná lež.

arygnoc

„A jako zaměstnanec v soukromém sektoru mne opravdu nezajímá, co si myslíš o státních zaměstnancích.“

a to by ťa malo kurva moc zaujímať, pretože JA a milióny mne podobných ťa platím! (ako občan čr)

a teraz presne hovoríš, ako máš všetkých za menejcenných a darmožráčov a neviem čo ešte, lebo TY si úradník.

si obyčajný príživník, ako desaťtisíce zbytočných úradníkov v tomto štáte.

😉

setapouch

Zkus si přečíst můj příspěvek ještě jednou. A jestli to nedokážeš pochopit (je tam překlep), tak ti to napíšu tady znovu: „A jako zaměstnance v soukromém sektoru mne opravdu nezajímá, co si myslíš o státních zaměstnancích.“

Nejhorší je srážka s blbcem. Hned po srážce s blbcem slovenským.

arygnoc

nj, úradnícky šimel zafungoval (pri čítaní druhej strany zabudol, čo bolo na prvej strane 😁):

„A jako zaměstnanec v soukromém sektoru mne opravdu nezajímá, co si myslíš o státních zaměstnancích.“

vs

„Ne jako zakomplexované slovenské nuly, které by se jinak neuživily, tak musí ze svého exfašistického státu do světa jít pobírat podporu.“

a to v jednom linku.
čo viac dodať.

daj si čokoládu.

😉

anonym

dneska dalších –10 heč

setapouch

Pumik je vitez :D

setapouch

Teď mi přišla informace o smazané odpovědi 'Raději „Pozor, Slovák“. Bohužel, je jich tu tolik, že by byly značky všude. A to si, dokonce opakovaně, vynutili svůj stát… K čemu?

byla smazána administrátorem z důvodu: Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování..'

Musím admina pochválit, sám bych lépe nevyjádřil, jak sprosté a vulgární slovo Slovák je. A jak je nevhodné, že je jich tu tolik.

anonym

Takže „Slovák“ je vulgární slovo?

setapouch

Zbynas: tak k tobě šly! :)

gecco

;-D