hanulka11

Co kdyby tu aspoň dneska nepanovala nevraživost ?

Lidi mějte se rádi.
Doplňuji:
Vím, že každý nemůže mít každého rád, ale tolerance je potřeba -jinak nemá život cenu .
A kdo to smaže je vůl!!!!!

Nejlepší odpověď
Drap

Přidávám se všema deseti. A byl bych proto aby nejen dneska.
Na druhou stranu nedivím se některým prudším jedincům , že to nezvládnou. Sbírají bodík po bodíku, poctivě, nikdo je nedobodovává, sedí u PC a vidí jak jim bodíky mizí. Neni se čemu divit že vypění.

Další odpovědi
Damiana

Bylo by dobré, kdyby se to stalo jakýmsi nepsaným pravidlem (nejen) při návštěvě těchto stránek a hned by (tu) bylo příjemněji.
Přeji všem krásné Vánoce plné štěstí a pohody:-)

anonym

Naprostý souhlas, „Pokoj lidem dobré vůle“.
(Zkusme oživit zasutý pojem v našem povědomí, jemuž jsme říkali „Tolerance“).

  • Tady už vůbec nejde o kodex, ani rivalitu, ale obyčejnou slušnost a asertivitu, jednou za rok to snad dokáže každý z nás, ne?

mosoj

Tak přidám jednu vánoční náladu z plzeňského náměstí .

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/577157/Des­ktopclipboard_fil­tered0.jpg
Doplňuji:
Prosím Vás přestaňte s vyslovováním zbožných přání. Tak se podívejte kolik je zde naděleno bodů !!! Navíc já na tom nevidím nic špatného. Kdo závidí bude závidět stále a jinak.

chudst

Nejvíc mě na tom mrzí, že když jsem dělal administrátora na jednom dětském fóru, ty problémy byly obdobné, jako tu řeší dospělí. U dětí to chápu. U dospělých je to smutné.

Třeba jednou někteří pochopí, že pomáhat druhým se dá i bez bodů a odměn, bez osočování a nevím čeho všeho a to nejen na Vánoce ;)

Nu, ale protože se tu moc nevyskytuji, asi mi to teď nepřísluší více komentovat. Co si ale neodpustím, je popřát Vám všem nádherné superkalifrad­žilistikexpia­lidózní Vánoce! A dneska zapomeňte na svůj věk a běžte se pořádně zkoulovat ven a postavit sněhuláka, když jsou Vánoce zase jednou na sněhu! Radujte se i z maličkostí a velké problémy berte s nadhledem!

HakitoCZ

Hezká otázka :D

beer

Jak vidíš, asi to nepůjde.. Jsou tu tací, kteří hledají každou byť jen záminku ke „smazání“ a ti pojedou ve své nenávisti až na doraz.

Rocker

Souhlasím!!!!

vlk samotař

Naprosto souhlasím.

anonym

Naprosto souhlasím a přeji vám všem hezké svátky plné klidu, míru a pohody. Tedy nejenom o Vánocích.

terry

\hanulko, upřímně, nevím, co čekáš?
Jako, že když se někdo chová nehezky celý rok, že jako dnes mu bude vše odpuštěno?

redy

já si ani nevšimla že by někdo prudil 🙂
Doplňuji:
ajo už sem si všimla !!!!

Michal Kole

Plný souhlas.

Už, aby zmizela nedomyšlená funkcionalita, „pseudo“ mazaní od Stříbrných a zlatých.

manon

Aha :D V diskusi píšu, že nevím, co bylo smazáno – a helemese – moje přání někdo smazal. Hmmm, tak to musel být frajer :)

Nevraživosti jsem ovšem prosta :) trochu k smíchu…
Moc ráda zrovna tenhle typ lidí nemám, ale dnes se pokusím :) Hezké svátky přeji i mazalům :)

Illines

Skusim to i v pristim roce.

anonym

jsem tu na minutku .. , ale jak pise Dr. :
obyčejnou slušnost a asertivitu, jednou za rok to snad dokáže každý z nás …

tak ja to take slibuji .., ale fakt jen na dnesek ! :)
hezky vecer vsem .. !
cely den s prateli po hospodach ..... :) bolest bricha ., ale ne z jidla, ani piti .., ale z nonstop smichu !
:) -iv-

annas

„Sláva na výsostech Bohu a na zemi pokoj, lidem dobrá vůle …“ Bilble kralická, Lukáš, 2, kapitola ..

Interpretace se lety upravila, málokdy se používá správně … Je vidět, že čárka mění význam…

briketka10

taky nevím manon a zajímalo by mě
kdo tedy maže, když né Dr.Axl, jak říká

manon

Já nevím, co bylo smazáno :(

redy

Dr.Axl asi dvě otázky
ale nejsem si jista

hanulka11

terry nečekám nic – jen mi prostě vypadla" kudla z kapsy"- proti těm nesnášenlivcům… promiň jestli jsem tě naštvala mou otázkou a také jsem to nepsala z nějaké vypočítavosti­......neočeká­vám, že ten co se chová odporně jindy -dnes bude beránek ,ale už jsem to nemohla vydržet.......
Nestavím si vzdušné zámky , žiji v realitě a ta bývá často sakra krutá .
Mějte se všichni fajn ........nebo jak chcete

annas

Ad mosoj. Další krásná fotografie. 🙂

mosoj

Děkuji.

mosoj

Původně tam měla být jenom ona. Diskuse mně ale vyprovokovala k dodatku.

Pro zájemce o fotografování kteří si chtějí kupovat foťák, který dělá pěkný fotky. Na foťáku záleží tak ze 30 %.
Ostatní je o světle a znalosti jak ho využít, Nemám jiný foťák než kompakt Canon A 720 za 4500,– Kč.

tom004

>mosoj< A umíš ho skvěle používat. Dík.

mosoj

Nosím ho neustále v kapse. Nejlepší fotky vznikají v okamžiku kdy to nečekám.

Damiana

Moje řeč. A fakt hezká dílka:-)

hanulka11

vyhlašuji den bez bodování – kdo je pro

redy

jak poznáme že si to někdo přečet?
to by bylo jakože sme hluchoněmí vlastně slepý
vono postačí že by se nemazalo a slovo kodex neexistovalo

tom004

Snadno. Každá odpověď zůstane. Jenom nebude bodována. A co se týká kodexu. Nic nemůže fungovat nahodile. Vše má svá pravidla a mantinely. A každý, pokud se zde zaregistroval, si je měl nejdříve pořádně přečíst a potom rozhodnout, ano, ne.

anonym

tome, rozumné stanovisko.
A nyní pro Drapa a ostatní planě podezírající.
Místopřísežně prohlašuji, že jsem min. cca přes 2 měsíce nesmázl jediný příspěvek, vždy píši jen repliku či glosu – viz odkaz (příspěvek pizlicka):
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-nesnesl-moji-otazku-jak-casto-potrebujete-sex-ze-ji-vymazal-a-proc
P. Štípek (coby produkt manažer Odpovědí) z modřanské pobočky e-shopu ASPA, a.s., to může kdykoliv průkazně doložit.

tom004

Nechápu, proč a za co se omlouváš. Jsem přesvědčen o tom, že dost uživatelů dávno pochopilo, kdo je opravdu ten škodič/i, nebo si alespoň myslí, že ví.

Sůwa

Jenže tobě už stejně nikdo neuvěří 🙂

tom004

Trochu podpásovka, nemyslíš? Už jsem několikrát napsal. že „pachatel“ nebývá ten, který je nejvíc podezříván. Své otázky a odpovědi, než případně stačí zmizet, kopíruji do texťáku. Takže mám i po smazání možnost porovnat a vyvodit závěry. Zkus to, není to tak těžké, jenom tomu závěru nebudeš chtít věřit. Axl Ti nevyjde.

Damiana

Sůwa: A víš, že já mu věřím? Jsou tu zdaleka jiní adepti na mazání, kterým se otevírá kudla v kapse kvůli každé blbosti…:-)

manon

Damiana: Já bych taky nesoudila tak nahonem. Už jsem to tady psala. Jsou sice způsoby, jak nemazat a přesto se na tom podílet, ale to tady teď rozebírat nechci :)

annas

Ad manon. Dávám ti za pravdu :))

redy

tom: pravidla nikomu neberu mantinely má každej trochu jinde
kodex sem přelítla už několikrát.

mi tady podsouváš něco co sem nenapsala
poslední věta příspěvku byla myšlena hypoteticky

tom004

Já se přidávám.