Caldecott

Proc je tady u vas tak malo otazek?

nikdo tenhle web nezna..

to je divny

😉

Nejlepší odpověď
quentos

náhodou je jich tady dost. Jestli jsi posměváček z nějakýho konkurenčního webu, tak si trhni nohou, nám tenhle počet stačí.

Další odpovědi
MiKu

tak nějaký přidej a rozšiř portfolio, nééé? :)

anonym

Otázek je dost, ale dost se jich taky maže.

setapouch

Vidis, ja si zase rikam, ze je tu otazek prilis a porad cekam na Otazku s velkym O. Misto ni se sem blbecci chodi ptat, proc je tu malo otazek.

zelí

Lepší jak 5× denně: „Jsem panic, je to divné?“
Jako na zpovednici.

marci1

Pokud máš zajímavé otázky, tak sem s nimi ! 🙂

ReHu

Nikdo ho nezná – krom tebe a všech zde registrovaných a jejich příbuzných a přátel 🙂

Emefej

Je jich tu dost, bohužel některé jsou dost ubohé, třeba tahle tvoje: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-ploch-ma-osmisten-oktaedr

Caldecott

je to tu naky nezazivny..

co musim udelat, abych dostal ban?

😉

marci1

To víš že jo. My Ti to řeknem a potom tu budou „prudce chytré“ otázky, na které se nedá odpovědět. Sázej jen ty „normál“. 🙂

gecco

Požádej Admina…
😉