Zlatý

Proč byla smazána ?

Otázka od pondělí sice nebyla příjemná, nelíbí se mi, ale nebyla vulgární. Proč byla smazána. To je to co se mi zde nelíbí !!
Doplňuji:
Pro pondělí : Vlastním lustrační osvědčení.
Mám živnost která ho vyžaduje.
Jsem ochotný si ho s Tebou vyměnit a zde zveřejnit. Jinak bych rád odpovědi k věci.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Nesmazala jsem ji, jen jsem reagovala.
Doplňuji:
On není normální, nejlepší bude ho trpělivě ignorovat, palce dostává minimálně, jak jsem postřehla a to jen tehdy když je orientován časem a místem.

Další odpovědi:

pekynko jeho odpověd jsem ted nechala smazat ja a ty Pondělí seOVLÁDEJ!!!!

Zlatý

Mosoji-mně se zase přestává líbit to,že se tady objevují otázky,které se snaží napadat člověka o kterém nic neví a který si to nezaslouží.Dokonce člověkem,který očividně nesahá paní Annas po kotníky.
Provokuje a pokouší se tady zavést atmosféru,která se k doposud klidnému charakteru těchto stránek vůbec nehodí.
Jeho "inteligentní"reakce na Váš dotaz,snad mluví za vše.

Bronzový

Pondělí,kolik Vám je prosím let?Vůbec nevím o jakou otázku se tu jednalo,ale souhlasím s Pekynkou a v diskuzi mě předběhla s reakcí,na váš příspěvek.

Bronzový

Pekynko, když píšeš: "není normální, nejlepší bude ho trpělivě ignorovat" tak se nad něj povyšuješ. Jsi bez chyby aby ses mohla povyšovat?

Pokročilý

Ahoj práskači a potomku STB,pokud u vás slovo INTELIGENCE,zavání vulgyritou,už se nedivím,že volby u nás dopadly takto,
prostě kde není nastává udavačství,
to znám už z let předminulých......
TOTO NEJNÍ NA MOSOJ ALE NA PACHATELE ,TEDY PEKINKA asi má něco společného s čínou,tak potom to jo

Diskuze k otázce

anonym

Chtěl jsem pondělí také smáznout,ale je fakt,že je lepší,aby se ostatní také pokochali.

Bronzový

pekynka

Pondělí : Přečti si po sobě co píšeš a oprav si hrubky, než někoho napadneš, hulváte ! Nestojíš za odpověď ,natož abych Ti mazala Tvoje výplody, jen ať se tvojí hloupostí každý pokochá !!!

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.