Avatar uživatele
mosoj

Proč byla smazána ?

Otázka od pondělí sice nebyla příjemná, nelíbí se mi, ale nebyla vulgární. Proč byla smazána. To je to co se mi zde nelíbí !!
Doplňuji:
Pro pondělí : Vlastním lustrační osvědčení.
Mám živnost která ho vyžaduje.
Jsem ochotný si ho s Tebou vyměnit a zde zveřejnit. Jinak bych rád odpovědi k věci.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym, rynek878, pekynka, anonym před 5009 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pekynka

Nesmazala jsem ji, jen jsem reagovala.
Doplňuji:
On není normální, nejlepší bude ho trpělivě ignorovat, palce dostává minimálně, jak jsem postřehla a to jen tehdy když je orientován časem a místem.

Upravil/a: pekynka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

pekynko jeho odpověd jsem ted nechala smazat ja a ty Pondělí seOVLÁDEJ!!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vagra

Mosoji-mně se zase přestává líbit to,že se tady objevují otázky,které se snaží napadat člověka o kterém nic neví a který si to nezaslouží.Dokonce člověkem,který očividně nesahá paní Annas po kotníky.
Provokuje a pokouší se tady zavést atmosféru,která se k doposud klidnému charakteru těchto stránek vůbec nehodí.
Jeho "inteligentní"re­akce na Váš dotaz,snad mluví za vše.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Pondělí,kolik Vám je prosím let?Vůbec nevím o jakou otázku se tu jednalo,ale souhlasím s Pekynkou a v diskuzi mě předběhla s reakcí,na váš příspěvek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toruk

Pekynko, když píšeš: „není normální, nejlepší bude ho trpělivě ignorovat“ tak se nad něj povyšuješ. Jsi bez chyby aby ses mohla povyšovat?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

Ahoj práskači a potomku STB,pokud u vás slovo INTELIGENCE,zavání vulgyritou,už se nedivím,že volby u nás dopadly takto,
prostě kde není nastává udavačství,
to znám už z let předminulých......
TOTO NEJNÍ NA MOSOJ ALE NA PACHATELE ,TEDY PEKINKA asi má něco společného s čínou,tak potom to jo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Chtěl jsem pondělí také smáznout,ale je fakt,že je lepší,aby se ostatní také pokochali.

před 5009 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pekynka

Pondělí : Přečti si po sobě co píšeš a oprav si hrubky, než někoho napadneš, hulváte ! Nestojíš za odpověď ,natož abych Ti mazala Tvoje výplody, jen ať se tvojí hloupostí každý pokochá !!!

před 5009 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek