prcinka

Přijímací řízení

Můžu se přihlásit na jinou školu než jsem si dal přihlášku školu v 2.kole přijímacího řízení?
Dal jsem si totiž jednu na gympl a druhou na E.lyceum… a kdyby mě nevzali na gympl, tak jestli se můžu přihlásit na jinou školu (také gympl) v 2.kole..

Odpovědi
numeriprimi

Ahoj. Letos také podávám přihlášky a co nás učitelka informovala, tak říkala, že pokud se to nedejbože nepodaří, tak si pak daný člověk vybírá ze škol na stránkách kraje, které ještě nemají zaplněno a má pak druhé kolo.