Löwe

Považujete se za trpělivého člověka?

A proč si myslíte, že jste trpěliví.
Doplňuji:
Jen pro zajímavost. Kdesi jsem četl, že se člověk stane trpělivým, pokud přestane projevovat své emoce. (Radost,láska,zá­vist,smutek,hněv). Celkem s tím i souhlasím.

Já jsem flegmatik a nedokážu sám o sobě řict jestli jsem trpělivý nebo ne :)

Nejlepší odpověď
briketka10

jsem velmi trpělivá a vstřícná,
máloco mě rozhodí na
lidi se usmívám i když se
jich většina dnes mračí
mám radši víc zvířátka než
lidi, protože nic nezávidí
a oplácí mi lásku láskou :)

vytočí mě jen cikáni na dvoře
a lidská blbost..
Doplňuji:
k doplnění to jsi asi prdlajs zažil !!

Další odpovědi
dudu

I když se tomu usilovně bráním, podle manželky se ze mne postupně stává chlípný a nerudný stařík . Můj úsměv považuji za profesionální škleb a je pozůstatkem z původního povolání. Mám cynický humor, který je pro normálního smrtelníka velmi těžko srozumitelný. Hrom do toho, už zase tu sebekritiku přeháním!

ten který je

Ano.Vyžaduje to moje zaměstnání a také jsem dříve sestavoval modely letadel,při kterých byla trpělivost důležitá.:-)

zzzlatokopka

Ne, nejsem trpělivá:-)

anonym

Jak kdy,někdy přidám „plyn“ a někdy ho uberu (šetři silou),tak až se zcela vypnu někdy do flegmatického transu.
Myslím si to proto,že se dokážu občas soustředit na to jak se chovám – jestli je to dobře nebo špatně nevím,ale zatím žiju a zraju.

anonym

Jsem netrpělivý,jinak to nejde.
Doplňuji:
Jsem štír.

quentos

jo.
Nejen, že si to myslím – jsem. Pro moje povolání je trpělivost jedním ze základních předpokladů, jinak bych to dělat nemoh – tudíž, to, že jsme trpělivej, dokazuju pět dní v tejdnu v práci, obzvlášť u těch studentů, kteří jsou … jak se tomu říká slušně… poněkud pomalejší.

marketa54321

Nepovažuju, máme to v rodině.