Shizuka

Potřebuju pomoc ohledně mobilu :/

Strasně moc bych chtěla véčko ale v takovém japonském stylu :
Dlouhý , ostré hrany a velká obrazovka .
http://japancom­mentator.com/wp-content/upload­s/2010/03/au_2008_sum­mer.jpg
Všude jsem to hledala ale vůbec jsem nic nenašla jenom s zaoblenýma
rohama a to nechci :/¨
http://extrap­c.cnews.cz/ga­lerie/pictures/clan­ky/2011/12pro­sinec/samsung-schw999/samsung-schw999_01.jpg
Takhle by měl vypadat ale u tohodle je problém že to je pokuď vím i dotykové že to má dva dyspleje :D
Kdo by věděl jak se takový nějaký mobil jmenuje tak ať mi to tu prosím napiše :) A nebo myslíte že se tady v česku neprodavají takové mobily ? :/
Doplňuji:
No já moc mobily nepoužívám ale mamka chce abych nějaký měla kdyby mi chtěla volat takže to nevadí když to bude šunt
hlavně ať je dlouhej velká obrazovka a ostré hrany :D

Nejlepší odpověď
Bedy

Víte, ono véčka dneska už moc nefrčí, proto se moc nevyrábějí a koupit je, to je docela těžké. Já bych si véčko nikdy nekoupil – dobře si to rozmyslete – nebude lepší třeba nějaký vysouvací nebo prostě klasický mobil?

No trošku jsem se na to podíval, něco mál ose dá sehnat, zkuste mrknout na Nokia N76 nebo Nokia 6650 či Motorola k1 RAZR. To byla taková pevedená véčka, nový se to možná ještě sehnat dá, eventuelně zkuste nějaký solidnější bazar.

Pak jsem našel i jiné mobily, ale to buď se prodává někde na 7000Kč v jakémsi obchodě a nebo ta kvalita za moc nestojí, jsou to takové lacině potvory (třeba Samsungy hrozně trpí vylomením nebo vykloubením, takže z véčka máte dvě půlky).

Další odpovědi
cochee

Pokud máš chuť jít do rizika, http://dx.com/s/flip+­phone – doprava do ČR zdarma, nutno připočítat DPH a celní poplatek, ale přesto ceny legrační…

pavsmr

ty jo, mobil véčko.. .zajímavej požadavek… :) ale chápu, každej jsem zvyklí na něco že ano… jako taky jsme se koukal, zda se něco najde, ale našel jsem jen polovinu – ostré hrany- pokud by to mamce stačilo … http://interlin­k.tsbohemia.cz/lg-e610-optimus-l5-black_d149930.html, cena dobrá…