dg

Jaký notebook na stavárnu ?

Na stránkách školy je doporučená konfigurace :
Procesor: Intel i5 a lepší

Operační paměť: 4GB a více

Pevný disk: minimálně 500GB

Grafická karta: doporučená neintegrovaná, AMD nebo GeForce

Operační systém: Windows 7 64bit, Windows 8 64 bit (64 bitový OS je podmínkou pro běh grafických aplikací)

Displej: s ohledem na provoz grafických aplikací doporučená úhlopříčka 15.6"
Cena do 25 000 Kč – jestli by to šlo :D
Nevím si stím rady dekuji za pomoc.

Nejlepší odpověď
jpau

V zásadě mají pravdu, viz. zdroj. Každopádně je na tyto aplikace třeba hodně pamětí a dobrá grafika. 4 GB se mi zdají dost málo (jde o komfort práce, když se ti bude cukat model nebo budeš čekat 5 milionů let než se ti načtou věci z katalogů tak je to dost o nervy)…

Zdroj: http://knowled­ge.autodesk.com/sup­port/autocad/trou­bleshooting/ca­as/sfdcarticles/sfdcar­ticles/System-requirements-for-Autodesk-Revit-2015-products.html

Další odpovědi
Alesh

Tak možná se pletu, ale asi budeš hodně rýsovat, že? To potřebuješ pořádný monitor, čili já bych šel do Full HD a 17,3''. Na druhou stranu se to blbě převáží, ale zas takový rozdíl to už není. Pak je samozřejmě varianta, mít doma monitor, případně i dokovací stanici a tam rýsovat na pořádném „plátně“. Jako nějaký monitor 15,6 s rozlišením 1366×768, na to předem zapomeň, jinak z toho budeš fakt nešťastnej… 😉