Bronzový

Poraďte: Jaký mobil si mám koupit?

Zdravím,chci si koupit mobil,jenže nevím jaký,neboť chci aby mobil měl:
* Bluetooth,Rádio,Web (popř. WiFi),Foťák (aspoň od 3 Mpx.,hodně poslouchám hudbu,rád brouzdám na netu v mobilu (tak kdyby šlo v tom mobilu dobře facebook či youtube),cena mobilu by měla být do 3.500 kč,značka mobilu musí být SAMSUNG nebo NOKIA a nevím,zda si vybrat dotykáč nebo normální s klavesníci.Mě láká koupit si nějaký mobil dotykáč,ale přátelé mě říkají že je to blbé.Co myslíte vy? Jaký je lepší? Třeba mobil dotykový s klávesnicí? Prosím o každého o názor.Díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Další odpovědi:

Zlatý

To co potřebuješ, zvládne klasický mobil bez OS a dotykového displaye.
Hlavně za ten displej se zbytečně platí peníze navíc a jeho rozlišovací i další parametry budou ve tvé cenové relaci jen mizerné.
Volil bych proto klasiku, najdeš u obou značek (předpokládám).

Pokročilý

Doporucuji ti Nokii X3-02,splnuje vsechno co si chtel a jak se nemuzes rozhodnout jestli klavesu nebo dotykac tak tahle je napul,displej dotykovy a psani na klavesach a nemusis se rozhodovat:)

To je snad tvoje věc, ty se musíš rozhodnout.

Zkus tohle - http://www.nokia.com/…
a nebo tohle - http://www.nokia.com/… .
Nokia Lumia 920 má nejlepší foťák a best stabilizaci, bezdrátové nabíjení a dlouhou výdrž baterky. Lumia 920 byla představena a v prodeji bude asi v říjnu.
Nokia Lumia 820 nemá tak dobrou stabilizaci, ale má Wireless Charging (Bezdrátové nabíjení) a asi taky dost dlouhá výdrž baterky. Prodej Lumia 820, taky v říjnu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 871
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.