Convallaria

Dá se do mobilu přidat wifi? Nokia X3

Nejlepší odpověď
tom004

Řekl bych,že ne.

Další odpovědi
Michal Kole

Ne, protože by jste musel přidat na základní desku mobilu, další obvody.

WiFi lze maximálně vylepšit update firmware.

Ale výrobci většinou vydávají update jen na nejzávažnější chyby, protože raději chybu opraví v novém modelu mobilu.

Na firmwaru zdarma nevydělají a za peníze si ho málo lidí stáhne a za nový mobil dáte minimálně litr a maximálně třeba 20 tisíc.

Nokia X3–02 WiFi má http://www.no­kia.cz/produk­ty/telefony/no­kia-x3-touch-and-type/specifikace

Ale „horší“ varianta bez „02“ WiFi nemá.