jirka21kufr

Jaký dobrý mobil si mám koupit za 2500 Kč

Jaký dobrý mobil si mám koupit za 2500 Kč Potřebuji aby dělal dobré fotky.

Nejlepší odpověď
Bedy

Viděl bych to buď na fotoaparát – ano, i ten nejlevnější kompakt dělá lepší fotky než drtivá většina mobilů, vyjma například Nokia N8, 808, Lumia 920, Lumia 1020 apod.

Obecně se dá říci, že nejlepší fotoaparáty mají mobily Nokia, neboť řada z nich má totiž vynikající čočky Carl Zeiss, které dělají lepší fotky než ostatní.

Pokud tedy chcete mobil s dotykovým displejem, zkuste kouknout někde na Sbazar na Nokia N8, dnes se dá pořídit už kolem těch +/-2500 Kč a má vynikající foťák 12MP s xenonovým bleskem, automatickým ostřením a krytkou čočky Carl Zeiss, dále zaujme i ostatním vybavením jako je GPS navigace zdarma bez nutnosti se připojovat k internetu apod.

Nokia N8 dělá často lepší fotky, než levné kompakty (do doby než začnete zoomovat). Pro ty, kteří chtějí mobilní telefon a zároveň i slušně fotit, mohou v Nokii N8 najít velmi slušný přístroj.

Pokud chcete tlačítkový mobil, doporučím Nokia N95, který má opět čočky od Carl Zeiss, dělá také krásné fotky až v rozlišení 5MP a seženete ho použitý už za nějakých 1500 Kč

Zdroj: http://www.di­gimanie.cz/re­cenze-nokia-n8-lepsi-nez-kompakt/3668-7

Další odpovědi
anonym

Kup si foťák – i ten nejlevnější kompakt (cca 1.500,– Kč) bude fotit lépe, než běžné mobily (výjimkou je např. Samsung Galaxy S4 Zoom – ale ten stojí okolo 9.000,–)…

Kelt

Když je pro tebe důležitější focení, vyber si digitální fotoaparát a možná ti zbude také ještě na mobil, S foťákem je lepší manipulace než s foťákem v mobilu.

Majkl95

Nokia lumika 520 :) v zástavce koupíš i za 2500 ;)

cochee

Proboha, páni rádci, neuvádějte tu furt dokola megapixely ve spojitosti s „foťákem“ v mobilu, to je takový reklamní podfuk, až to bučí… Tou dírečkou za „čočkou“ (o průměru několik desetin mm) byť i značky Karl Cajs projde tak málo světla, že čím víc megapix, tím HORŠÍ fotky…