Peťulinečka

Co je lepší Samsung nebo LG ??

Nevím jakou značku mobilu si mám vybrat .. co je podle vás lepší ??
Doplňuji:
Chtěla bych LG C660 Optimus Pro .. A nebo Samsung B5330 Galaxy Ch@t .. ale nejspíš dostanu LG .. nevim co mám dělat

Nejlepší odpověď
Bedy

Záleží jaký konkrétní model.
Já osobně nemám moc dobrý zkušensoti se Samsungem, naopak s LG mám celkem dobrý zkušenosti, zejména s modelem Optimus 7, který je jeden z nejlepších mobilů v kategorii levnějších chytých telefonů.

Pozn.: Pokud si chceš kupovat mobil s Androidem, tak se dívej na parametry – koukej, aby mobil měl aspoň 512MB RAM a nějkaý 1GHz procesor, ideálně však aby byl silnější, protože jeslti to je slabší mobil, tak to bude akorát zdroj utrpení, to mi věř.

Občasné zamrzání, sekání se, zpomalení a nakonec se to musí řešit tvrdýma resetama do továrního nastavení a to se vracíme do časů strýho Symbianu Series 60…

Jestli chceš poradit s výběrem novýho mobilu, tak dej vědět, mohu Ti poradit.
Doplňuji:
No ten Samsung B5330 Galaxy Ch@t ani nekupuj, protože to je hrozný telefon – mizerný výkon, ten mobil se prostě časem používání začne sekat, začne být pomalý, navíc za 3000Kč se dají koupit lepší mobily.

A ten LG C660 Optimus Pro, to taky žádná sláva není, výkon mizérie, navíc starý Android 2.3, málo paměti, to se bude sekat, bude to pomalé, prostě zdroj utrpení…

Jestli ti můžu doporučit nějaký telefon s rozšířenou (QWERTY) klávesnicí, tak bych doporučil Nokia Asha 302, která je výkonnější, nemá klasický mobilní operační systém, ale jen prostředí Series 40. To ale není tak špatné, protože Nokia má svůj Nokia Store, kde je řada aplikací a her pro toto prostředí S40.
Tenhle mobil má dotykový displej, ale zároveň i tu QWERTY klávesnici, což je strašně fajn.
Wifina je zde samozřejmostí, stejně jako propojení se sociálními sítěmi. A výhodou je zde i to, že baterka má poměrně dlouhou výdrž.
I foťák má o malinko lepší, než ty ten Samsung a ten LG.

Myslím si, že ta Nokia Asha 302 bude určitě lepší, než ty dva… 🙂

Další odpovědi
Itter

Mám zkušenost o oběma a říkám, že lepší je Samsung. LG sice po hardwarové a konstrukční stránce vyrábí dobré telefony, ale ten software stojí za nic a o aktualizacích si můžeš nechat jen zdát. (LG dodnes nebylo schopné dodat pořádnou aktualizaci na Android 4.0) Používám LG Optimus 2X a ani nespočítám, kolikrát jsem přehrál operační systém za jiný, protože originál se po chvíli používání zaseká.

terry

Buď ráda, že ho dostaneš.
Co to znamená, nevím, co mám dělat. Asi dostanu telefon LG?

Michal Kole

To je věcí osobní preference každého. Někdo má zdobrou zkušenost s tímto výrobce tak preferuje tuto značku někdo má zase negativní zkušenost tak preferuje něco jiného.

Spíš koukej po technických parametrech a pak si pročti zákaznické recenze třeba an heureka.cz nebo různě po forech.