Jaký mobil?

Je lepší koupit si dotykový mobil nebo normální s klávesnicí, když nevyužívám internet v mobilu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Lepší je normální, protože nehrozí poškrábání a poničení dotykového displeje.

Další odpovědi:

Zlatý

Dcera má dotykáč HTC a je s ním spokojená, je s ním nejspíš mezi vrstevníky in. Prý nemá problém s ovládáním.
Já bych ho nechtěla. Někdy stačí sebemenší nechtěný dotyk a už tam naskakuje něco, co nechci. Ovládání je jiné než u klasického telefonu, takže než se to člověk naučí, tak může mít i celkem problém s běžnými věcmi.
Ale je to věc názoru.
Já mám prostě radši tlačítka, vím přesně co mačkám.

Pokročilý

''někdo má rád holky a někdo zase vdolky...'' já bych jinej než dotykáč nechtěl...líp se na tom píše, qwerty klávesnice je fajn..ale pokud má mobil víc vydržet,je klasika lepší..

Bronzový

slad08: rád bych viděl poškozenej gorilla galss!!!

Samozřejmně, že sou lepší dotykoové mobili, ale koupit to, čemu nebudeš rozumnět je hloupost, protože třeba URČITĚ NEVÍš, co je to dvoujádrovej procesor o kmitočetu 1GHZ a Androidem 2.3.5 s kapacitním dysplejem....
pokud de o to, být ,,IN'' tak nezapůsobí mobilem za 3000Kč, ale nejmíň něčim takovým http://www.alza.cz/… pokud de vpodstatě o to, aby to hlavně volalo, a mnělo nějaký funkce, tak určitě http://www.alza.cz/… .

Přecejenom když chce být v dnešní době někdo ,,IN'', tak už ktomu rozhodně nepatří mobil......
http://www.alza.cz/…

mobily i počítače podle odborníkuů zaniknou a budou pouze super výkonné notebooky a tablety (v odkazu).....

RomanP: CD eště někdo používá???
pokud ,,in'', tak z cloudu, nebo z nějakýho pevnýho uložiště!!!!
A ukažte mi jednoho člověka, pod 20 let, co si de kupit MC cassette!!!!!!!

bude si vydělávat sám, a bude si kupovat předražený CD, místo toho, aby vše dával zadarmo do Cloudu třeba www.Box.net kde je 5GB, což vidá za 5 nějakých CD a navíc si písničky může stáhnout i s videem ZADARMO!!!

Bronzový

Já měl 11 roků klasické mobily s klávesnicí. Teď mám dotykový a jsem spokojený. Jde o zvyk. Ovládám ho stylusem což je přesný nástroj takže přehmaty nehrozí. Také nevyužívám internet ale hodně využívám Office a potřeboval jsem hlavně velký displej. Když jsem plánoval koupi nového telefonu tak jsem chtěl již Smartphone a aby měl do ceny 5 000 korun co nejvíce funkcí. Před půl rokem to splňovala Nokie C5-03 kterou jsem si koupil.

V současnosti pokud chce být omladina IN tak k tomu stačí obyčejný dotýkáč do 3 000 korun s přístupem na Facebook.
DDarent
To o těch odbornících je fakt dobré a teď tu o té Karkulce. V 90 letech minulého století se tvrdilo, že MC cassette skončí a že je vytlačí CD. Jaksi se stále prodávají a to samé je z SP a LP nosiči

Až ten člověk pod 20 let bude sám vydělávat a založí si rodinu pevně věřím že bude mít jiné starosti než shánět poslední výkřiky elektroniky. Na to časem chlapče, přijdeš též.

Musím částačně souhlasit, že je to hlavně o zvyku. Pokud někdo opravdu zavrhuje dotykový displej, asi nemá cenu ho nijak přesvědčovat. V hrkajícím autě jen těžko napíšete SMS na dotykovém displeji, zatímco s klasickou klávesnicí jde psát i poslepu. Na druhou stranu dotykový displej přináší nové fuknce v ovládání a těžko si na něm třeba zlomíte nehet. Pokud se pořád nemůžete rozhodnout, jděte hlavně po výbavě. Šikovného pomocníka mají na http://tely.cz/ .

Zdroj: tely.cz

Jaký mobil Jaký mobil? To záleží na tom co chcete dělat a jak ho využívat. Dotykové mobily jsou dražší, ale zase jsou mnohdy výkonnější, ale někdy mají lehce rozbitelný displej.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.