LA MINA

Jaký mobil?

Je lepší koupit si dotykový mobil nebo normální s klávesnicí, když nevyužívám internet v mobilu?

Nejlepší odpověď
slad08

Lepší je normální, protože nehrozí poškrábání a poničení dotykového displeje.

Další odpovědi
kapka

Dcera má dotykáč HTC a je s ním spokojená, je s ním nejspíš mezi vrstevníky in. Prý nemá problém s ovládáním.
Já bych ho nechtěla. Někdy stačí sebemenší nechtěný dotyk a už tam naskakuje něco, co nechci. Ovládání je jiné než u klasického telefonu, takže než se to člověk naučí, tak může mít i celkem problém s běžnými věcmi.
Ale je to věc názoru.
Já mám prostě radši tlačítka, vím přesně co mačkám.

korbic92

někdo má rád holky a někdo zase vdolky... já bych jinej než dotykáč nechtěl…líp se na tom píše, qwerty klávesnice je fajn..ale pokud má mobil víc vydržet,je klasika lepší..

DDarent

slad08: rád bych viděl poškozenej gorilla galss!!!

Samozřejmně, že sou lepší dotykoové mobili, ale koupit to, čemu nebudeš rozumnět je hloupost, protože třeba URČITĚ NEVÍš, co je to dvoujádrovej procesor o kmitočetu 1GHZ a Androidem 2.3.5 s kapacitním dysplejem…
pokud de o to, být ,,IN'' tak nezapůsobí mobilem za 3000Kč, ale nejmíň něčim takovým http://www.al­za.cz/sony-ericsson-xperia-arc-s-lt18i-misty-silver-d263492.htm#video pokud de vpodstatě o to, aby to hlavně volalo, a mnělo nějaký funkce, tak určitě http://www.al­za.cz/nokia-500-black-d257540.htm .

Přecejenom když chce být v dnešní době někdo ,,IN'', tak už ktomu rozhodně nepatří mobil......
http://www.al­za.cz/tablety/18852388­.htm#CatId=18852388­&limit=9000/220­00&prod=&pn=&Pg=0

mobily i počítače podle odborníkuů zaniknou a budou pouze super výkonné notebooky a tablety (v odkazu).....

RomanP: CD eště někdo používá???
pokud ,,in'', tak z cloudu, nebo z nějakýho pevnýho uložiště!!!!
A ukažte mi jednoho člověka, pod 20 let, co si de kupit MC cassette!!!!!!!

bude si vydělávat sám, a bude si kupovat předražený CD, místo toho, aby vše dával zadarmo do Cloudu třeba www.Box.net kde je 5GB, což vidá za 5 nějakých CD a navíc si písničky může stáhnout i s videem ZADARMO!!!

RomanP

Já měl 11 roků klasické mobily s klávesnicí. Teď mám dotykový a jsem spokojený. Jde o zvyk. Ovládám ho stylusem což je přesný nástroj takže přehmaty nehrozí. Také nevyužívám internet ale hodně využívám Office a potřeboval jsem hlavně velký displej. Když jsem plánoval koupi nového telefonu tak jsem chtěl již Smartphone a aby měl do ceny 5 000 korun co nejvíce funkcí. Před půl rokem to splňovala Nokie C5–03 kterou jsem si koupil.

V současnosti pokud chce být omladina IN tak k tomu stačí obyčejný dotýkáč do 3 000 korun s přístupem na Facebook.
DDarent
To o těch odbornících je fakt dobré a teď tu o té Karkulce. V 90 letech minulého století se tvrdilo, že MC cassette skončí a že je vytlačí CD. Jaksi se stále prodávají a to samé je z SP a LP nosiči

Až ten člověk pod 20 let bude sám vydělávat a založí si rodinu pevně věřím že bude mít jiné starosti než shánět poslední výkřiky elektroniky. Na to časem chlapče, přijdeš též.

NeeCrew

Musím částačně souhlasit, že je to hlavně o zvyku. Pokud někdo opravdu zavrhuje dotykový displej, asi nemá cenu ho nijak přesvědčovat. V hrkajícím autě jen těžko napíšete SMS na dotykovém displeji, zatímco s klasickou klávesnicí jde psát i poslepu. Na druhou stranu dotykový displej přináší nové fuknce v ovládání a těžko si na něm třeba zlomíte nehet. Pokud se pořád nemůžete rozhodnout, jděte hlavně po výbavě. Šikovného pomocníka mají na http://tely.cz/ .

Zdroj: tely.cz

dalik12345

Jaký mobil Jaký mobil? To záleží na tom co chcete dělat a jak ho využívat. Dotykové mobily jsou dražší, ale zase jsou mnohdy výkonnější, ale někdy mají lehce rozbitelný displej.