Patti

Jaký mobil byste mi doporučili?

Dobrý den, vlastníte nebo víte o nějakém současném mobilu, se kterým jste nadmíru spokojeni? Vím, že na internetu je takovýchto recenzí a otázek milióny, ale já bych chtěla doporučení od obyčejných lidí a o současných mobilech, ne doporučení rok staré. Děkuji.
Mimochodem teď mám Iphone 5S a jsem s ním moc spokojená.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud jsi spokojená s tím co máš, tak si ho nechej. V takovémto případě je zbytečné kupovat nový.

Další odpovědi
Lamalam

Já mám také iphone a také jsem spokojená.

dubraro

Pokud ti vyhovuje iPhone, nech si jej. Jestli je rozbitý, kup si nový stejný nebo vyšší verzi.
Neměň co ti vyhovuje, neopravuj co není pokažené.

Bruneta84

iPhone 7