Ančikk

Popis pracovního postupu – téma

Dobrý den, potřebovala bych poradit nějáké origiinální neokoukané téma do školy na slohovku o ppp. Byla bych vám vděčná, kdyby vás něco napadlo. Předem moc děkuji :)

Nejlepší odpověď
annas

Když vám učitelka zadala DÚ, určitě jste si téma měli sami vymyslet. Neuvedla jste třídu, kterou navštěvujete. Pište o tom, co jste třeba sama vyráběla nebo pomáhala dělat rodičům (krmítko, svícen, věnec, přesazování květin), postup při prostírání svátečního stolu, úklidu, vaření, při kreslení obrázku (míchání barev) . Třeba i postup při otevírání dveří, jak si připravujete tahák…

Rozhlédněte se kolem sebe.

Další odpovědi
Lucijej

Tak třeba lepení nějakého modýlku letadla, lodě v láhvi apod.; sestavení knihovničky, vytvoření svého originálního náhrdeníku z korálků a kamínků; vymalování stěn pokoje nějakým speciálním vzorem; vytvoření překážkové dráhy pro bleší cirkus,......

Michal Kole

Třeba jak se naučit plavat.

Umíš plavat ? Kolik uděláš bazénů? Jakým plaveš stylem?