dust8

Podle jakého receptu děláte nádivku do kuřete?

Nejlepší odpověď
annas

Už dlouho peču jen kuřecí čtvrtky nebo stehna. Nádivku jsem dělala podobně, jak je uvedená v receptu.

Ale nepřidávala jsem česnek a místo mléka jsem používala 12%smetanu na vaření. Někdy jsem dodala kuřecí játra. Hodně zelenýchbylinek.

1. odkaz, stejně si můžete pročíst další a inspirovat se.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&q=n%C3%A1div­ka+do+ku%C5%99e­te+
¨

Další odpovědi
Kepler

Dřív jsem používal celkem jednoduchou nádivku másla, žloutků, soli, pepře, žemlí , a bílků (sníh ušlehaný z nich se vmíchá až na konec). Teď už nádivku nedělám, protože už podobně jako annas celé kuře nepeču.

aliendrone

Nádivku jen zřídka, pokud už to musí být, tak recept používám univerzální.

  1. Zavolám sourosemetrice „Koupil jsem kuře a chci do něj nádivku.“
  2. Ona na to: „Ježiš to je jednoduchý, musíš blablabla…“ (neposlouchám)
  3. Já: „Ségra, přival, já se s tím patlat nebudu!“
  4. Následují 2 možnosti – buď dorazí a nádivku udělá NEBO mám kuře bez nádivky, no. Jak prosté. ;) :D :D

paul1

Manželka dělá z vykosteného kuřete roládu, moc fajn. Různé recepty jsou tady:
https://www.to­precepty.cz/vyh­ledavani.php?hle­dam=N%C3%A1div­ka+do+ku%C5%99e­te&razeni=2
i ten na plněnou roládu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.