Popelka Sany

Co znamená, když někdo na poděkování za dárek odpoví: „Nečekal jsem, že z toho budeš mít takovou radost.“?

Zdravím. Když jsem člověku poděkovala hluboce za dárek, on na to odvětil: nečekal jsem, že z toho budeš mít takovou radost.
Jak to myslel?
Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Drap

Zřejmě nečekal, že z toho budeš mít takovou radost, a proto to řekl. Teď ví, že radost máš.

Další odpovědi
ivzez

Přesně to, co řekl:
nečekal, že z toho budete mít takovou radost.

zjentek

Sám tím směrem k tobě projevil radost. Radost z toho, že se umíš radovat (drobnosti tě těší, čili máš radost).

Odpověď ovšem platí pouze za předpokladu, že jsi skutečně měla radost (což z otázky není nijak patrné, žejo).

Stingo

Asi byl dojat z tvojí reakce.