Avatar uživatele
annamim

Lze po ukončení studia ještě přestoupit?

Dobrý den, mám syna, ukončili jsme 28. 2. 2020 studium na gymnáziu, byl jakoby v 1. ročníku. Nebudu vypisovat proč a bližší soukromé informace. Syn do chází už přes měsíc i k psycholožce, prostě měl psychické problémy a hodně zameškal, zkazil si známky atd. Proto jsem podepsala škole ukončení, se synem jsme byli domluvení, že zatím se teď budeme věnovat práci s tou psycholožkou a v září nastoupí jinam. Máme i podanou přihlášku. Ale k otázce, teď řešíme, že by chtěl přestoupit, že je do září daleko. A chce do školy. Je nějaká možnost ještě přestoupit, pokud byl studentem do konce února? A zítra jdeme na ÚP ho zaregistrovat. Mám možnost ještě ho někam teď dát?

Zajímavá 0 před 1519 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
annas

Vyberte si školu, zajděte za jejím ředitelem a zeptejte se. na podrobnosti. Záleží totiž, zda bude na škole volné místo.

Pokud půjde např. o odbornou školu a přestup bude možný, musí syn počítat s rozdílovými zkouškami z předmětů, které na gymnáziu neměl

Všechno se dovíte u ředitele nové školy. Jedině ten vám může poskytnout vyhovující odpověď.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek