Radimnsns

Přestup na jinou střední školu

Jsem v 1.ročníku čísník-barman ale obor mě přestal bavit,tak jsem podal přihlášku do 1.ročníku kadeřník..A zajímá mě,kdybych měl to štěstí a přijali mě na obor kadeřník musel bych dochodit první nynější ročník na sš?Děkuju

Nejlepší odpověď
WeeBear

Pokud vidíš malé šance na přijetí, bylo by lepší ročník dochodit, když tě nepřijmou (na odvolání, ani na2., 3., 4.,.. přijímací řízení), tak budeš mít kde studovat dále, ve druhém ročníku.

Pokud si jsi jist tím, že budeš přijat, můžeš přerušit (ukončit) studium na aktuální škole již teď.

Další odpovědi
Michal Kole

Nejlepší by bylo „pozvat“ oba ředitele (tvé SŠ a budoucí SŠ), aby se vzájemně poradili.

Ročník by bylo dobré dochodit.