lucinka2001

Pije někdo bubble tea ? Které by jste mi doporučili ?

Zítra jedeme do čb a koupím si bubbe tea . Doporučíte mi příchutě ?

Nejlepší odpověď
briketka10

já bych ho i ochutnala, ale nepiju
nic co je sladký a perlivý nápoje
nesmím :(
Doplňuji:
podle chuti bych si dala kokosový, nebo z maracuji
na mléko mám alergii a i ten ananasový by mohl
být dobrý, dříve mi chutnala příchuť jahody, ale
každý má svoje chutě žejo 😁

Další odpovědi
Agneta

Fakt nevím o co jde, to máš z nějaké reklamy z Novy? Zásadně nepij nic s aromaty, jen přírodní. Pokud vím, tak ty černé čaje s chutí nějakého ovoce, jsou značně podřadná (chemická:DDD)kva­lita:D

da ny

Mně chutná kombinace malina x kumquat, bez cukru, bez ledu (stejně je chlazený a místo ledových kostek je více tekutiny). Do zeleného čaje.
Liči kuličky, tapioku atp. (stačí mi jen kuličky liči)
Nebo jahodu x kumquat, opět v zeleném čaji, bez ledu a cukru!!! Je dost sladký…
Já jinak nic nepiji slazeného (výjimečně čaj – medem), vůbec mi to nechutná ;)
Čaj bubble tea z Bubbleology si 1× v měsíci dám s chutí

anonym

nic co je sladký a perlivý nápoje
neužívám :)

ReHu

To záleží na tom, co tí chutná.
Mají velký výběr.
Ovocné se prodávají nejvíc.
Já kupovala ApplePie, ale ten už není.
Doplňuji:
Nech si doporučit.
Většinou se michaji 2 příchutě. 1 se prodává také, ale méně často.
Dobrý je třeba banán s jahodou nebo některý drink z limitované edice.

katycat

Nejlepší je fresh grep s jahodovýma kuličkama, želé zelené jablko a hrozno :) Je to vyvážená chut není to ani sladké ani bez chuti je to tak akorát :) Nebo je ještě dobrý fresh borůvka s liči kuličkama :)