juie

doporučení na nápoj

nápoj čpeci sem dělala s kámoškama a chci se zeptat jestli jste ho už někdo pil?!
PS:příprava je snadná stačí dát půl skleničky fanty a do do druhé půlky skleničky se musí dát cola
PPS:barva není moc přesvědčivá,ale ta chuť jo určitě to vyskoušejte!

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Děkuji. No a ten tvaroh, banán a mlíko ještě lepší-viz odkaz:
http://www.va­reni.cz/inclu­de/ir/clanky/275/de­tail--260x.jpg

Zdroj: www.vareni.cz/in­clude/ir/clan­ky/275/detail--260x.jpg

Další odpovědi
chucky

Když jsem v německu, tak si ho kupuji v lahvi, chutná mi:)

panenka

děkuji za radu určitě to vyskouším.

AVATAR666

skqelí skus rozmixovat tvaroh banán a pul litru mlíka to je taky dobry

HOMER

Někdy to zkusím.Taky něco takového znám,smíchej malibu,semtex a kolu ve stejném poměru a trošku ledu.Pili jsme to minuly rok na Silvestra a všichni jsme z toho byli úplně hotoví:-)

mojitek

Je to (čti) špéci.Nemci to pijou jak o zivot.Maji jeste Radlera-pivo s Fantou,nebo Spritem.V lete lepsi nez samotne pivco.Akorat je to desne sladky

SinceX

Kluci, dívky: čpeci je napodobenina Německého nápoje Fizzy, jenže je to namíchané fifty-fifty, jestliže máte rádi koktejl, doporučuji:
půl kila jahod, litr mléka cukr a trochu vanilkové zmrzliny, a máte výborný zdravý koktejl do parných dnů ;)

Spiritus

správně je to česky špeci(jo vim vypadá to napsaný strašně)ale lepší je ktomu přidat čersvě vymackanej citron nebo pomeranč-pro chuť,ale originál je jen jeden