Kdo pil pravý ABSINTH?

Nikdy jsem nepil lihovinu Absinth. Pokukuji po ní a je to dosti drahé. Až 700 kč za 0,5 l. Vol 70%, některé druhy i méně.Původní absinth prý obsahoval omamnou látku po které se mohl piják i zbláznit. Obsah této látky je dnes prý omezen zákonem.Má někdo s tímto nápojem zkušenosti? Stojí to za koupi?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

za absintem do tehdejší ČSR jezdil i Marilyn Manson. Pil jsem ho a musím za sebe říci - dobré to je, ale žádnej zázrak. Flašku bych si nekoupil, obzvlášť ne za ty prachy

Další odpovědi:

Bronzový

pro jancacv: Nejspíše jste narazila na nějakou levnou sr....,protože pravý Absinth je ačkoli velice silný i velmi jemný a v ůstech zůstává dlouho chuť po bylinkách a koření.
Ale narazit na dobrý Absint je problém

Stříbrný

Absinth jsem několikrát zkusil ale nějak mě
to neoslovilo akorát že to ukrutně vysouší sliznici(70 "voltů") a v noci bych býval vypil koze pití.
Jinak škoda peněz.
Zlatej Božkov!

Zlatý

žádné zkušenosti nemám a ani nechci,ale tady infotmace

Zdroj: http://en.wikipedia.org/wiki/A bsinthe

Pokročilý

já ho pila a jako doporučuji,NEKUPOVAT
je to hnus100x nahuštěnej iron+půl litru vody na zapití 1většího frťana jelikož chuť je hnusná,možná, pokud nemáte chuťové pohárky a azbestovou ústní dutinu tak vám to vadit nebude,je dobrej v koktejlu,ale zjušenost stim nemám,fakt je že od té doby když vidim jen tu flašku někde v obchodě oklepu se zimou,takže nekupujte,když už si něco chcete koupit a pochutnat si vklidu domova nebo jen tak Metaxa je dobrá pak Kurakao s tonikem,klasika Becher a tonik,piňakoláda,a Balantýnka,jako ale todle hnus ironový pití fakt nekupujte a jako po1fťanu sem se dávala skoro celej den dohromady,a vůbec nejlepší je nechlastat ne?:-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 843
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.