lesniskritek

Lze pít bubble tea bez sirupu?

Ahoj, snažím se zhubnout a na bubble tea jsem dost zavislák – běžně ho piji tak 1× tydně. Četla jsem, že nejvíc sladký a kalorický je na tom ten sirup, tak by mě zajímalo, jestli se to dá pít i bez něj – tedy jen čaj a kuličky. Prodají mi to tak? Bude cena stejná? Měl jste to někdo? Jak to chutná? Díky moc.. :)

Nejlepší odpověď
setapouch

Predstav si, ze nektrei piji jen vodu.

Další odpovědi
da ny

Pokud si ho dáš 1× týdně a ostatní tekutiny (čaj, voda) piješ neslazené, rozhodně ti figuru nezhvízdá :D
Pokud potřebuješ skutečně zhubnout, hledej chyby ve stravě a životosprávě ještě jinde!
Jsi závislá: na tom sirupu, čaji nebo kuličkách… co myslíš, že ti na bubble tea vlastně chutná?