Toruk

Ohledně urážlivých mailů, Burákovi a dalším…

Burák a před ní i další se zmínili, že dostali urážlivé a sprosté maily od dalších uživatelů Odpovědí. Zajímá mě buráku, jestli jsi ten mail přeposlala adminovi, jak jsem radil? Myslím, že se tím nikdo nemusíte nechat obtěžovat a můžeme to vyřešit věcně.

Nejlepší odpověď
anonym

ano udělala jsem to až mi příjde nějaká odpověd od admína tak vám všem dám vědět,nenechám se urážet a děkuji za radu

Další odpovědi
Jahoda

Mohu také odpovědět? 🙂

Dnes jsem dostala také urážlivé e-maily. Netroufám si citovat, co v nich bylo. Takže Vám děkuji za radu a já to adminům přepošlu 🙂 Díky.