Odřený Lak na autě

Odřel jsem si lak na zadních dveřích, barvu auta mam červenou, je to jen odřený tak cca 1mm do hloubky ani ne, nikdy jsem auto nestříkal tak se chci zeptat na nějaky postup ? Já bych to zakitoval zbrousil do hladka a pak nastříkal barvou kterou bych si nechal namíchat. Předem dík

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Další odpovědi:

Zlatý

Postup jsi nastínil správně tak jen do toho.
Jenom podotýkám že barvu určitě 1 mm silnou nemáš !!!

Stříbrný

musíš znát kod barvy auta-je na rámu auta když otevřeš dveře řidiče nebo na rámu pod kapotou kde je motor. Podle toho zjistíš odstín.Pokud to nevíš zaje´d i s autem do prodejny kde budeš lak kupovat oni si kod najdou.
Jinak jak píšeš zakitovat,vybrousit jemným šmirglem namočeným ve vodě,nastříkat a vyleštit autolakem.Pokud to uděláš dobře nemělo by to být poznat.

Doporučuji to svěřit odborníkovi.
Jinak, místo překytovat stačí jemný tmel (Super plus), následně přebrousit hrubším smirkem (100 - 200), pak se používá šprickyt, ten se brousí jemným smirkem (400 - 1000) pod vodou, následně se provede nástřik 2 - 4 vrstvy závisí na laku (metalíza), každá vrstva by se měla přebrousit (přeleštit) jemným smirkem a následně se provede nástřik přestřikovým lakem.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.