AJICEK

jak se zbavit škrabanců na čelním skle automobilu?

Odpovědi
cochee

To by mě taky zajímalo, sám už je mám pěkně opotřebované, ale o ničem jiném než nákladné výměně celého skla jsem ještě neslyšel ☹

zzzzz

Nijak, to prostě nejde. Pokud je na skle prasklina, tak se dá zatavit, zevnitř pak vůbec není vidět. Šlo by tím asi opravit i škrábance, ale to by tě nové čelní sklo vyšlo podstatně levněji. Za jednu malou dírku od kamene jsem platila 1000kč ☹

Existuje i speciální leštič na sklo, je k němu i speciální hadřík a to stojí opravdu za houby, je to z nějakého telešopingu.

mata_CZ

Jedině to jde opravit:(

Krteczek

Můžete zkusit toto:
http://www.net­praha.cz/produk­t/glass-scratch/

Franta_Intoš

jednou jsem slyšel o opravě mikroškrábanců zubní pastou, jenže to bylo na mobilní telefon. Stačí vám namatlat pastu a zubním kartáčkem, nebo něčím podobným vetřít do skla. Zkoušel jsem to, ale nefunguje to na ty větší škrábance. můžete to zkusit, ale nevím jestli to bude fungovat na čelní sklo od auta, bylo by potřeba hodně pasty a možná by vám to smyl první déšť, těžko říct…