?!

Máte někdo zkušenosti s fixama na lak,které mají zahladit drobná škrábnutí? Popřípadě doporučte značku,dík…

Doplňuji:
PRO TY,KTEŘÍ SE MÍSTO ODPOVĚDI POUZE PTAJÍ, NEJSEM NAIVNÍ,ALE TAKÉ NEJSEM ODBORNÍK,PROTO SEČ PTAM,MYSLEL JSEM,ŽE JSEM NA ODPOVĚDI.CZ

Nejlepší odpověď
hanulka11

vlastní zkušenost nemám ,ale přečetla jsem si zkušenosti druhých a je to zajímavé

http://garaz.au­torevue.cz/vi­ewtopic.php?f=828&t­=1094556&st=0&sk=t&sd=a&­sid=ab9e8a86137cfad­bd008a10950548be0

Další odpovědi
anonym

Ty věříš té reklamě? Nebuď naivní!