O čem se bavit s holkou? +/- 13 let

Doplňuji:
Už o ní a jejích koníčkách vím snad vše, a teď, když jsem napsal, jestli by se mnou šla ven, napsala, že ano, jenže já nevím kam a mám trému O:)

Nejlepší odpověď
anonym

Doporučila bych Ti podívat se, co v tomto směru radí šedá lišta. Tohle téma – o čem se bavit s klukem nebo s holkou – se tu omílá stále dokola. Co jste Vy mladí vlastně zač, že nevíte, o čem se mezi sebou můžete bavit? Pokud to nevíš, tak nějaký čas ještě počkej. Možná v tom budeš mít za půl roku nebo za rok více jasno.

Další odpovědi
Damiana

O tom, co ji baví. Terpve až ji zaujmeš, můžeš vyrukovat s tím, o co se zajímáš sám. 🙂
Doplňuji:
Když víš, co má ráda, budeš vědět, kam ji pozvat. Nebo se jí rovnou zeptej kam by ráda šla. Přímé jednání se cení.
Při rozhovoru se odraz od nějakého jejího koníčka a ptej se na to, jak s ním začala, jaké má úspěchy, co ji na tom baví. Společné téma jistě brzy najdete. Zvlášť, když projevíš zájem, aby ti něco vysvětlila a nebo tě to naučila.
Můžeš také hovořit o tom, jak si představuješ svou budoucnost, co bys jednou rád dělal… A téma prázdniny – to už je vcelku aktuální. Kam pojede, kam by chtěla, kde se jí to kdy moc líbilo…Chápu, že máš trému, ale nenech si jí zbytečně zkazit možná moc pěkné rande – a pak, tvá kamarádka je na tom teď stejně, tak klídek. 🙂
Usmívej se, přines jí malou kytičku (tou nikdy nic nezkazíš!) a hlavně, buď milý a pozorný – řekni, že jí to sluší. Až si dáte první zmrzku, bude to v pohodě.

Michal Kole

Hlavně vědět, jestli umí plavat. Protože do některých bazénů nepouští neplavce.

Drap

O čemkoli.

B♥A♥G

Jestli viděla tamten film, jestli byla na tom koncertě, jestli se baví s tamtím klukem/holkou, jestli zná tamtoho/tamtu, jak se jmenuje její babička, jak oslavila narozeniny(ta holka), co by chtěla dělat za povolání, jestli ji baví škola, kam ráda chodí..........atd. Je toho spousta, stačí se zamyslet

BELA81

O tom co ráda dělá co jí zajímá,o její rodině co se přihodilo.Nap­ř.udělejte si procházku a povídejte si o okolí co cestou uvidíte.
Doplňuji:
Nejlíp procházka přírodou.A když jí koupíš třeba dobrou čokoládu tak to může být dobrý začátek.Nevím co je u vás blízko.Procházka na přehradu,památ­ky.A právě pro stydlivé je dobré mluvit o tom co pěkného uvidí.Stromy,luční kvítí,zvířata,pěkné domky se zahradou,památ­ky atd.

Hokikoki7

Jsi na tom stejne jako ja zase nevim jak ji mam rict ze sni chci chodit !!!
Proste se ji zeptej co ma nejradsi a neco se z toho vyklube !!!
:D

venkovan

Já si myslím, že skvělé téma je to co ona sama nadhodí. 13 let – to jsou už dívky značně vyspělé, tak dobré téma by bylo, jestli piškotový dort je lepší s kávovým či kakaovým krémem, a zda je lepší žloutek s cukrem třít zleva doprava a nebo z prava do leva.
No a sem tam hodit i řeč o koníčkách, holkách a klucích ze školy, o tom co vidíte a podobně.
Dost sranda – neboj, určitě si budete povídat víc než si te´d myslíš. Jen je dobré dívce víc naslouchat, než vyprávět jen o sobě.

anonym

Když nevíš, kam máš svoji slečnu pozvat, tak se jí na to zeptej. Pokud není úplná trubka, tak ji potěší, že se zajímáš o to, co by s Tebou ráda dělala, kam zašla, na jaký fim šla do kina. Trému mít klidně můžeš, za tu se nezabíjí. ☺