O čem si mám psát s holkou?

Ahoj,mám holku jsme spolu víc jak 1 měsíc a docela mi teď docházejí otázky a témata o kterých se sní bavit takže se vás chci zeptat o čem se sní bavit.U mně (no u mně to je asi u věčinu kluku) je ten problém že když se mně na něco zeptá tak na tu otázku vždycky odpovím rychle a stručně.
Trochu o ní:Nerada čte knížky,má ráda psy,ráda maluje,ráda se prochází venku atd.

A ano už jsem ji chtěl vzít někam ven ale komu by se chtělo do takového mrazu.
Doplňuji:
Takže se chi zeptat zda nemáte nějaký nápad na nějaké téma

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Co třeba rozebrat politickou situaci v Sýrii, probrat zabezpečení OH a podobná témata ?

Další odpovědi:

Pokročilý

Jak si ten váš vztah vlastně představuješ? Myslím, po měsíci ti došla témata. O čem si budete povídat za rok?

No nic, když nerada čte knížky, je to špatný, to je věčný téma. Bav se s ní o psech a o malování :D Nebo jí na čtení knížek přiveď. Nebo...proboha, proč s ní vlastně chodíš, když si nemáte co říct?

chichi! také perfektní Džouk! nevim, jak u vás, ale u mě opět za 101 bodů. Pozdravuj Tvoji lásku, seš z ní vodvařenej, proto nevíš, co Ji máš řikat. Neboj voe za chvíli to přejde. Hlavně si už konečně začni věřit! myslíš si snad, že by v roce 2014 byla s nějakým přizdisráčem? Rychle na to ZAPOMEŇ !!! Dej do toho všechno, jestli Ji máš rád, začni o Ní bojovat jako PSYCHOPAT! NEVER TO RETREAT, NEVER TO SURRENDER!!

Bronzový

Proc sis neprecetl tech milion odpovedi na stejnou otazku, kterou tu polozilo tisic lidi pred tebou? K cemu tady ten naseptavac je?

Diskuze k otázce

Zlatý

briketka10

jé komu by se prej chtělo do takového mrazu
nám bylo 16 a váleli jsme se v parku na sněhu,
protože nebylo kam jít !!

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.