asus007

O čem si mám psát s holkou?

Ahoj,mám holku jsme spolu víc jak 1 měsíc a docela mi teď docházejí otázky a témata o kterých se sní bavit takže se vás chci zeptat o čem se sní bavit.U mně (no u mně to je asi u věčinu kluku) je ten problém že když se mně na něco zeptá tak na tu otázku vždycky odpovím rychle a stručně.
Trochu o ní:Nerada čte knížky,má ráda psy,ráda maluje,ráda se prochází venku atd.

A ano už jsem ji chtěl vzít někam ven ale komu by se chtělo do takového mrazu.
Doplňuji:
Takže se chi zeptat zda nemáte nějaký nápad na nějaké téma

Nejlepší odpověď
Drap

Co třeba rozebrat politickou situaci v Sýrii, probrat zabezpečení OH a podobná témata ?

Další odpovědi
Yggdrasil.

Jak si ten váš vztah vlastně představuješ? Myslím, po měsíci ti došla témata. O čem si budete povídat za rok?

No nic, když nerada čte knížky, je to špatný, to je věčný téma. Bav se s ní o psech a o malování :D Nebo jí na čtení knížek přiveď. Nebo…proboha, proč s ní vlastně chodíš, když si nemáte co říct?

koublex

chichi! také perfektní Džouk! nevim, jak u vás, ale u mě opět za 101 bodů. Pozdravuj Tvoji lásku, seš z ní vodvařenej, proto nevíš, co Ji máš řikat. Neboj voe za chvíli to přejde. Hlavně si už konečně začni věřit! myslíš si snad, že by v roce 2014 byla s nějakým přizdisráčem? Rychle na to ZAPOMEŇ !!! Dej do toho všechno, jestli Ji máš rád, začni o Ní bojovat jako PSYCHOPAT! NEVER TO RETREAT, NEVER TO SURRENDER!!

Hamon

Proc sis neprecetl tech milion odpovedi na stejnou otazku, kterou tu polozilo tisic lidi pred tebou? K cemu tady ten naseptavac je?

briketka10

jé komu by se prej chtělo do takového mrazu
nám bylo 16 a váleli jsme se v parku na sněhu,
protože nebylo kam jít !!