panxnotdead

Co jí mám napsat?

Co mám napsat mojí holce, když už neví, jestli se mnou chce chodit.. ale já chci, aby zůstala u mě.. co jí napsat.. děkuju moc! :))

Nejlepší odpověď
BANAN93

ty jí znáš nejlíp ne ? Zeptej se jí třeba co jí trápí, že o ní nechceš přijít

Další odpovědi
WeeBear

Jsem na tom jako muhamed. S přítelem jsme měli krizi a nevěděl, zda chce pokračovat. Chtěl pauzu, ale to mi přišlo už jako přímý rozchod. Zeptala jsem se, jestli vidí jiné rozumné řešení. Odpověděl mi, že mu nejlepší přijde rozejít se. A tím dnem ta pohádka skončila.

Pokud je to jedna z prvních lásek, tak si z toho nelámej hlavu. Dej jí volnost, ať si to sama srovná v hlavě a uvidíte, co vyplyne dál.

muhamed

To znam. Presne minulej rok se mi to stalo taky. Tak jsem se ji zeptal co by chtela? Byt jenom kamaradi ;DD

hanulka11

Nech ji jít -bylo to první zamilování- vím jak jsi tomu věřil… ale ta láska byla stejně hezká – budeš na ní rád vzpomínat.
Jste mladí a život jde dál......kamarády můžete zůstat i tak.