Sirifan

Psát holce na FB?

Ahoj mám holku s kterou chodím teprve chvíli chodíme spolu ven všechno v pohodě, ale nevím mám jí psát na FB? Říká se že když se hodně píše na FB tak se pak s reálném životě nedokážou bavit. Taky nechci aby si myslela že třeba nemám zájem. Díky za odpovědi :)

Odpovědi
anonym

Vykašli se na FB a užívej si její přítomnost, blízkost. Raději ji vezmi za ruku a mlčte, než abys rukama osahával klávesnici a virtuálně klábosil. 😉
Realita je mnohem lepší, FB je pro ty, kdo si v reálnu neumí poradit.

Hlada

Jestliže spolu chodíte ven, tak je hloupost si psát. Psaním se nepoznáte. Měli byste se ale o tom domluvit, abyste to oba chápali stejně a jeden nebo druhý neměl pocit nezájmu nebo naopak nucení se k něčemu. Když nebudete mít možnost se vidět, tak je lepší popovídat si po Skype nebo po telefonu. Psaní je spíš způsob trávení volného času.

marci1

Pokud bydlíte poblíž a nemáte problém se setkat, tak je úplně v pohodě, že vynecháte FB a vše si raději řeknete mezi čtyřma očima. Pohled na ni je určitě lepší, než si psát přes FB. 🙂

marek.29

Přesně tak jak tu píší ostatní – osobně se jí na to zeptej co by raději :) Tím nic nezkazíš