BurTon

Jak nejlíp vysvětlit holce, že sní chci chodit

Chci chodit s jednou holkou (15), už delší dobu se sní stýkám a chtěl by jsem sní chodit… můžu o sobě říct, že se před ní nestydím, ale nevím, jak si jednoduše říct, že sní chci chodit. věta jako „nechtěla by si semnou chodit“ se mi moc nelíbí a je to takový obyčejný. nevíte nekdo o nějaké jiné vetě nebo i činu abych jí to vysvětlil nebo řekl.. budu rád za vše děkuji.

Nejlepší odpověď
Lenjička

Řekni jí úplně popravdě, aby si nemohla tu větu vysvětlit jinak, že jí máš moc rád a že bys jí rád říkal miláčku 🙂 Že je pro tebe víc než kamarádka a ty bys pro ni rád byl všechno 🙂
Nějaké ty romantické řeči 🙂 V kině by to bylo dobré, protože ty sice víš, co jí chceš říct, ale pro ni to bude nečekané… Když jí to uprostřed filmu pošeptáš, bude mít ještě půl hodinky na to se k tobě přimáčknout a červenat se 🙂 😉

Další odpovědi
Lásenka

Pozvi ji do cukrárny, kina nebo jen tak na procházku, pokud si budete rozumnět,tak se to v nějaký vztah vyvine.

venkovan

„Ahoj. Jsi mi hodně sympatická – brala bys mne jako lepšího přítele, kamaráda abychom spolu mohli vyrazit na nějakou tancovačku (či jak tomu dnes říkáte), na výlet , do kina ?“.
A nepospíchej pod tričko a kalhotky. Můžeš tím i třeba víc ztratit než získat. Ty první lásky jsou právě nejkrásnější v tom poznávání osoby jako takové. Všeho dočasu a někdy děvče i překvapí (jsou to prostě ženský – lépe se člověk vyzná v hornině).
Nevím kolik lidí by chtělo prožít znovu první lásky které jsou naplněné mnohým očekáváním, poznáváním, prvních dotyků atd. Osobně bych to bral, byly to hezké chvilky. A taky raději cením kamarádku se kterou si lze říci mnoho, než milenku které nelze říci prakticky nic (manželka je kamarádka).

SajmonModer

Lenijička je romantička, to se mi líbí! 🙂 Krásně napsáno!!