Nový iPhone, dovoz z USA

ahoj všichni, Chtěla bych si koupit iPhone v USA přes internet na oficiálních stránkách ( http://store.apple.com/… ) .. Je to možné? Dovezou mi ho do ČR nebo to prostě nejde? A to bylo pravdu možné, fungoval by tu? Platilo by se nějaké clo atd.? Prosím kdo o tom něco ví ať mi napíše dolů a nebo mi dá svůj Fb/Gmail/skype... Potřebovala bych to nuně vědět. Předem děkuji za informace.

Odpovědi:

Bronzový

Proč kupovat z ofic shopu, ale z USA? Nenech se zmást těma cenama, ty jsou uvedeny v případě že podepíšeš dvouletou smlouvu.

Bronzový

Tak asi si to chce koupit za dolary a ne eura.
Myslim ze tam maji napsano free shipping.
Takze by dovoz mel byt zdarma, pokud by tomu tak nebylo tak bys to videla jeste pred objednanim. Pocitej ale s koupi jine zastrcky a maji pouze rocni zaruku. A tim ze ho bekoupis zde, tak myslim nejblizsi reklamace je snad v memecku.

Pokročilý

Tam je spíš problém v tom, jak říkal "Jsemtady", že budeš mít US zásuvku (ano dá se to řešit redukcí) a 1letou záruku dle US zákonů, ale hlavně CLO budeš samozřejmě platit a už z toho důvodu bych se bál, že to vůbec půjde :) mám za to, že zboží z US online storu půjde objednat jen po US a k objednání v ČR slouží www.apple.cz. Leda že bys měla známého v USA. Kdyžtak můj mail je marek. 29. musil(zavináč)gmail. com

O iPhonech toho hodně vím a i o zasílání sem se zajímal ale vždy mi byl dovezen osobou blízkou :) každopádně mám teď kontakty v US a lze to prověřit..

Je možné, že že bude potřebovat odblokovaní, ja mám iPhone z USA a odblokaci jsem provedl přes tuhle stránku www.apple-unlock.tk Je tam k zakoupení sim karta pro odblokování.

Pokud kupujete iphone přímo od Applu tak pro att, sprint, a verizon jsou blokováne kupujete iphone pro T-mobile neni zablokovány pro žádného operátora a v ČR funguje . Mam vyzkoušeno.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 871
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.