Hifive

iPhone z USA?

Zdravím,
jelikož už delší dobu uvažuji o koupi iPhone 4S, tak mě napadlo ho koupit v USA. Vím, že je tam levnější a navíc tam bydlí známá a za pár týdnů letí do ČR, takže poštovné řešit nemusím. Měla bych 2 otázky.. Pokud je tady někdo, kdo se o to zajímá, kolik iPhone 4S v USA většinou stojí a jestli by fungoval v ČR? Někde jsem něco slyšela o nějakém odblokování na volání a sms? Šlo by to nějak odblokovat? Děkuji moc za případné odpovědi.

Odpovědi
MonkeyKing

Myslím, že by zde měl fungovat, když si koupíte českou sim-kartu. Ale není lepší si koupit použitý iPhone 4s? Mám iPhone 3G použitý rok a je jako nový!

Michal Kole

Problém bude spíše s reklamací, clem a dobou přepravy

elvan

Co jsem slyšela, tak je porblém se clem, ale v případě, že by ho kamarádka vydávala za svůj, například ho vybalila a normálně si ho dala do kabelky, že jako se vybil a že to je druhý služební nebo tak něco, tak nic nezjistí. Holt vyhodí krabici a vezme ti jenom papíry. Ohledně odblokování bohužel neporadím, zkus nějaké apple fórum, tam mi vždycky správně poradili. Nebylo by ale lepší počkat si na novou verzi?

marek.29

Pro nejlepší představu kolik stojí v USA stačí zadat do prohlížeče www.apple.com a tam záložku iPhone :) je to jednoduché
Odblokovat určitě de a zabývá se tím čím dál tím víc firem tady v ČR takže s tím problém určitě nebude. Ale zvážil bych koupi iPhonu vzhledem k tomu, že za 3 dny bude představený iPhone nový a ten starý dramaticky zlevní.. takže raději bych počkal 😉

Kolmon

Pokud já vim, tak v telefony koupené v USA nebudou v Evropě fungovat. Je to myslim nařízení EU k podpoře evropského prodeje. Dá se samozřejmě odblokovat, spousta lidí ti to za 500,–- udělá i s úsměvem.

DJay

Ahoj, odblokovat si to můžeš u yesunlocku je to tam do hodiny hotové :)) já už si tam teď odblokovával iphone 5 ;) vše OK www.yesunlock.com