Pokročilý

iPhone z USA?

Zdravím,
jelikož už delší dobu uvažuji o koupi iPhone 4S, tak mě napadlo ho koupit v USA. Vím, že je tam levnější a navíc tam bydlí známá a za pár týdnů letí do ČR, takže poštovné řešit nemusím. Měla bych 2 otázky.. Pokud je tady někdo, kdo se o to zajímá, kolik iPhone 4S v USA většinou stojí a jestli by fungoval v ČR? Někde jsem něco slyšela o nějakém odblokování na volání a sms? Šlo by to nějak odblokovat? Děkuji moc za případné odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

Myslím, že by zde měl fungovat, když si koupíte českou sim-kartu. Ale není lepší si koupit použitý iPhone 4s? Mám iPhone 3G použitý rok a je jako nový!

Zlatý

Problém bude spíše s reklamací, clem a dobou přepravy

Pokročilý

Co jsem slyšela, tak je porblém se clem, ale v případě, že by ho kamarádka vydávala za svůj, například ho vybalila a normálně si ho dala do kabelky, že jako se vybil a že to je druhý služební nebo tak něco, tak nic nezjistí. Holt vyhodí krabici a vezme ti jenom papíry. Ohledně odblokování bohužel neporadím, zkus nějaké apple fórum, tam mi vždycky správně poradili. Nebylo by ale lepší počkat si na novou verzi?

Pokročilý

Pro nejlepší představu kolik stojí v USA stačí zadat do prohlížeče www.apple.com a tam záložku iPhone :) je to jednoduché
Odblokovat určitě de a zabývá se tím čím dál tím víc firem tady v ČR takže s tím problém určitě nebude. Ale zvážil bych koupi iPhonu vzhledem k tomu, že za 3 dny bude představený iPhone nový a ten starý dramaticky zlevní.. takže raději bych počkal ;-)

Pokud já vim, tak v telefony koupené v USA nebudou v Evropě fungovat. Je to myslim nařízení EU k podpoře evropského prodeje. Dá se samozřejmě odblokovat, spousta lidí ti to za 500,-- udělá i s úsměvem.

Ahoj, odblokovat si to můžeš u yesunlocku je to tam do hodiny hotové :)) já už si tam teď odblokovával iphone 5 ;) vše OK www.yesunlock.com

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.