Avatar uživatele
Hifive

iPhone z USA?

Zdravím,
jelikož už delší dobu uvažuji o koupi iPhone 4S, tak mě napadlo ho koupit v USA. Vím, že je tam levnější a navíc tam bydlí známá a za pár týdnů letí do ČR, takže poštovné řešit nemusím. Měla bych 2 otázky.. Pokud je tady někdo, kdo se o to zajímá, kolik iPhone 4S v USA většinou stojí a jestli by fungoval v ČR? Někde jsem něco slyšela o nějakém odblokování na volání a sms? Šlo by to nějak odblokovat? Děkuji moc za případné odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4246 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
MonkeyKing

Myslím, že by zde měl fungovat, když si koupíte českou sim-kartu. Ale není lepší si koupit použitý iPhone 4s? Mám iPhone 3G použitý rok a je jako nový!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Problém bude spíše s reklamací, clem a dobou přepravy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elvan

Co jsem slyšela, tak je porblém se clem, ale v případě, že by ho kamarádka vydávala za svůj, například ho vybalila a normálně si ho dala do kabelky, že jako se vybil a že to je druhý služební nebo tak něco, tak nic nezjistí. Holt vyhodí krabici a vezme ti jenom papíry. Ohledně odblokování bohužel neporadím, zkus nějaké apple fórum, tam mi vždycky správně poradili. Nebylo by ale lepší počkat si na novou verzi?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marek.29

Pro nejlepší představu kolik stojí v USA stačí zadat do prohlížeče www.apple.com a tam záložku iPhone :) je to jednoduché
Odblokovat určitě de a zabývá se tím čím dál tím víc firem tady v ČR takže s tím problém určitě nebude. Ale zvážil bych koupi iPhonu vzhledem k tomu, že za 3 dny bude představený iPhone nový a ten starý dramaticky zlevní.. takže raději bych počkal 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kolmon

Pokud já vim, tak v telefony koupené v USA nebudou v Evropě fungovat. Je to myslim nařízení EU k podpoře evropského prodeje. Dá se samozřejmě odblokovat, spousta lidí ti to za 500,–- udělá i s úsměvem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DJay

Ahoj, odblokovat si to můžeš u yesunlocku je to tam do hodiny hotové :)) já už si tam teď odblokovával iphone 5 ;) vše OK www.yesunlock.com

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika