lebooyah

Pokud koupím mobil v USA, bude zde k dispozici čeština?

Nejlepší odpověď
jáára

Čeština je ten nejmenší a nejposlednější problém.

Bude fungovat na našich sítích? Půjde na našem LTE? A podobný blbosti, ale to je to důležitý.

Další odpovědi
Nuk nuk

Jisté to není a spíš tam nebude. Telefony prodáváné v USA jsou také pro USA homologované (generované, připravené) se vším všudy a dá se tedy předpokládat, že výrobce s češtinou na území USA nepočítá.

Tw!st

iPhone mají všechny jazyky nehledě na to kde je koupíš. Spíš bych se bál jak to budeš řešit s reklamací/zárukou do USA

PořádSmutná

Jak píše kolega nade mnou 🙂, tak jediný problém je reklamace, ale 99% dnešních telefonů hned při startu nabízí výběr jazyků nehledě na to, odkud ho máš. Můžeš mi upřesnit, jaký telefon chceš? Já ti zjistím, jestli je tam CZ.

zjentek

Já to nevím, ale bude dobré zde poznamenat zkušenost- když jsem si koupil mobil v Bengálsku, čeština tam nebyla. Zato byl plný jazyků, o kterých jsem jakživ neslyšel, včetně těch v Bangladéši, tak bacha!

dubraro

Jestli to bude smartphone s Androidem, tak tam čeština bude nebo bude možné ji snadno doinstalovat.