Hb

Jaká je pravděpodobnost úspěchu reklamace iPhonu 7, má-li baterie malou výdrž a ve sluchátkách po přejetí látkou praská?

K Vánocům jsem si koupil iPhone 7, ale zlobí. Baterie má mnohem menší výdrž než slibovaná (na apple.cz je psáno sledování videa 13 hodin, já jsem se koukal na 3hodinový film a vybilo se asi 40 % baterky). Poté je problém s lightning sluchátky. Když jsou zapojená a hraje přes ně hudba, přejedu-li přes ně nějakou látkou, začne v nich staticky praskat, což se u předchozího iPhonu a sluchátek nedělo. Také někdy iPhone nezaregistruje, že jsou zapojena. Když se také třeba kolem hodiny koukám na Youtube, začne se telefon hodně přehřívat.
Kdybych iPhone reklamoval, jaká je pravděpodobnost, že uspěji a v nejlepším případě se mi vrátí peníze? Děkuji za rady a odpovědi.

Odpovědi
jáára

To není chyba, ale vlastnost.

dubraro

iPhone máš proto, aby ses jím chlubil, ne abys ho používal.

Omlouvám se, neudržel jsem se. Šance na vrácení je, záleží na prodejci. Jeho povinnost to není.