Miroslavst

Noví uživatelé na odpovědích.

Ti starší, nemyslím věkem, ale služebně se již představili v otázkách jak se jmenujete a tak tady nikdo takový není. Zajímá mě, jestli je z vás některá Markéta?
Pokud ano, tak:
http://www.sen­dflowerindia.com/i­mages/bouquet_07­.jpg

Nejlepší odpověď
aramah

Jukla a omlouvám se, protože nejsem Markéta.Hezký pugét.

Další odpovědi
dagry

Jukla jsem taky a ikdyž nejsem na růže, tak touto kyticí bych nepohrdla.
Jojo Miroslav nás tady zásobuje krásnými obrázky. Jen tak dál 🙂

anonym

další z naprosto zbytečných otázek!!
Jestli jste si nevšiml, tak cílem tohoto webu není seznamování lidí!