Pokročilý

nová verze mozila firefox

ted se nam nainstalovala nova veze mozili ale ja ji nechci jde to nějak dát pryč, jinak důvod proč ji nechci je, že v minulé verzi když sem zavírala okno s více panely tak se mne to ptalo jestli je chci uložit aby se při spouštění internetu hned nahráli a ted v nové verzi se jen pta jestli chci opravdu zavřít okno (a nic se neukládá) jde alespon jeden z problémů vyřešit?

Doplněna:
to co píše ge0rge a hykam to mám už dávno ale stále se mi nezobrazuje ta otazka a to co píše butani moc nepobíram muzes mi napsat na mail barakulichova@seznam.cz stylem jak pro debi.. díki

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Nabízím návod, jak to zcela jednoduše v té nové verzi zapnout:

1) do adresního řádku napsat "about:config"
2) potvrdit, že budeš opatrná
3) najít řádek začínající "browser.showQuitWarning"
4) dvojklikem na tomto řádku změnit hodnotu z "false" na "true"
5) zavřít všechna okna Firefoxu, otveřít ho znovu, při zavírání okna s více panely by to už mělo být OK

EDIT:
Ta volba, o níž píše Hykam, se v menu objeví až po použití postupu, který jsem popsal. Standardně to tam není.

Doplňuji:
EDIT2:
Hykame, jestli tam tu volbu máš i bez mého postupu, tak ale nemáš novou verzi firefoxu, o které je tu řeč, tj. 4.x.

Zdroj: www.mozilla.cz/zpravicky/firef ox-4-a-na-co-se-uzivatele-cast o-ptaji/

Další odpovědi:

Zlatý

postup krok za krokem pro Firefox 4.0 nebo novější ...

velmi jednoduše
--------------
Menu
->Nastavení
->Možnosti
->Obecné
->Při startu aplikace Firefox
->Zobrazit okna a panely z minula

Bronzový

Nástroje > Možnosti > Panely > Varovat, pokud uzavírám okno s více panely (zatrhnout)

Doplňuji:
Pro Butani:
Já tam tu volbu mám i bez tvého postupu

Zlatý

Vrátit systém před instalaci aktualizace pomocí bodu obnovení.

Zlatý

vo verzii 4.0.1 už toto varovanie jestvuje tak ako píše Hykam

Bronzový

já když zavřu firefox s více okny, tak je zase potom všechny otevřu - bez nějakých hlášek o ukládání nebo otázek, jestli to opravdu chci...
poprvé se mě to zeptalo, já zaškrtla ano a příště nezobrazovat.. a je to a funguje to :)

btw. mám verzi 4.0.1

doplnění - a po provedené kontrole zjišťuju, že to mám nastavené přesně, jak píše ge0rge :)

Zlatý

Zcela prostě zakaž dotaz (varování).

Klikni na Menu - to je ten nápis Firefox v červeném poli vlevo nahoře. V pravé (modré) části okna najeď na Možnosti. V novém okně opět klikni na Možnosti. Klikni na kartu Panely. V seznamu zruš zaškrtnutí (fajfku) ve čtverečku na řádku Varovat, pokud zavírám okno s více panely. Volbu potvrď tlačítkem OK.
Ve Tvé duši se rozhostí klid a tatam bude i nervozita z dotěrných dotazů a varování.
Přeji zdar.
Ta volba v nové verzi (4.x) skutečně je, není nutno vymýšlet a vytvářet chyméry s adresním řádkem či podobné zběsilosti.
Posledně zavřené panely a okna najdeš v Historii.

Jako výchozí stránku mám pro Firefox 4 nastavenu "about:home" (a v nastavení - obecné - po startu "zobrazit mou domovskou stránku").

Pak stačí kdykoliv okno Firefoxu uzavřít křížkem. A při dalším spuštění se velmi rychle načte stránka obsahující:
1) ikonu Firefoxu ("oranžová lištička"
2) vyhledávací pole Google.com
3) ikona "Obnovení oken" (modrobílá, v angličtině "Restore Previos Session")

Kliknutím na modrou ikonu se načtou všechny okna tak, jak byly otevřeny těsně před uzavřením okna Firefoxu...

Zlatý

pošli mi na tatrahome@seznam.cz maila, pošlu ti instalačku na mozillu od verze 2.0 výše, kterou budeš chtít.
Firefox 3.6 jsem nepoužíval (pomalej), ale 4.1 je výborná, jsem spokojen.

Jinak mám pocit, že v Historie -> jsou i možnosti s otevřením naposled zavřených panelů i ikon (mám dobrej pocit, je to tam).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.