alexandra

Jak uložit záložky na Mozille

Nechávám si přeinstalovat znovu celý Windows7 a potřebovala bych,aby mi tam zůstaly všechny záložky v prohlížeči Mozilla Firefox.Můžete mi poradit, jak to udělat. Všechno důležité si budu přenášet na externí HDD,ale jak to udělat se záložkama,to nevím.Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Záložky/Zobrazit všechny záložky/Import a záloha/Zálohovat
Zálohuji tak už pěkně dlouho a ještě jsem neměl při obnově problém.

Další odpovědi
Bedy

Nebo můžete použít program Mozbackup. Ke stažení z http://www.slu­necnice.cz/sw/moz­backup/

KdojeRaibek?

Import a export, ale mně se to nepodařilo exportovat, takže nejlepší zapsat a pak vytvořit nové. Nemám jich moc.