setapouch

Už jste četli nové podmínky Seznam.cz? Co si o tom myslíte?

Cituji: „Uživatel odsouhlasením těchto Podmínek uděluje Provozovateli … souhlas se zasíláním informačních E-mailů… o produktech třetích osob.“
a
„Uživatel odsouhlasením těchto Podmínek uděluje Provozovateli …souhlas s připojováním reklamních sdělení … na konec Uživatelem odesílaných a/nebo přijímaných E-mailů.“

Holt přejdu na vlastní doménu kompletně, Seznamu ve spamování pomáhat nehodlám. Je snad spamu na světě málo?
Doplňuji:
Facebook ani G+ nepoužívám, možná proto mě tak ty podmínky překvapily :)

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

☹ To je všude, všude nás sledují, spamují, otravují:-(((

Další odpovědi
postcd

nečetl jsem, firmy se takto chrání. ale nemusí to znamenat, že ti budou cpát reklamu do tvých emailů které odesíláš. také si nemyslím že by seznam posílal reklamní emaily bez toho aniž by v emailu uvedl že je zasílá a možnost se odhlásit. proto já osobně se nebojím seznam dál používat. zajímavá alternativa k seznamu je gmail

McArthur

Tyto podmínky Seznamu jsou v pohodě. Pokud jste na Facebooku nebo na G+, tak je to mnohem horší. Tam platí možnost sledování všech hovorů (i privátních) a podstrkování reklamy dle chování uživatele. Navíc platí, že co na sociální síť nahrajete, to už není vaše, ale např. Facebooku (přesněji k tomu získává neomezená práva). Proč se tedy čílit pro trochu reklamy na konci e-mailu. Tisíce lidí posílají SMS zdarma a nevadí jim to.

suaeda

Bohužel kšeft je kšeft. Proč si nepřivydělat na obyčejných e-mailech, kterých se denně posílá miliony. To mi ani tak nevadí jako aplikace androidu od google, které uživatel vůbec nepoužívá a hlavně nepotřebuje, ale musí být nainstalovány. Co je na nich špatného? Berou si naše citlivá data, jako naší polohu, naše sms, naše hovory, náš telefonní seznam a vše odesílají někam na centrálu. Kdopak tyto naše soukromé údaje asi potřebuje? Asi přejdu na starý tlačítkový MT, který sice nic neumí ale nikam nic neposílá.

Mc Merkurion

dyť todle bylo i před tím,řemu se divíš?

Emefej

Služby Seznamu nepoužívám, podmínky jsem nečetl a je mi to jedno.

setapouch

Mc Merkurion: máš pravdu. Seznam prakticky nepoužívám, tak mi tohle uniklo.