Pavel1212

Jak uložit záložky ve Firefoxu

Jak mám uložit záložky ve Firefoxu? Mám otevřených asi 10 záložek a něchtěl bych je načítat znovu. Normálně mačkám křížek a pak se mě to zaptá, jestli chci uložit záložky a tak, ale teď mi to nabízí je ZRUŠIT PANELY nebo ZRUŠIT, tak mi to nejde ani uložit…

Nejlepší odpověď
Adlim

Záložky umožňují si uložit odkazy na webové stránky, které jste ve Firefoxu navštívili, aniž byste si museli pamatovat jejich webové adresy. Tento článek popisuje vytvoření nových záložek, prohlížení a správu dříve vytvořených záložek, import záložek z jiných prohlížečů a řešení problémů se záložkami ve Firefoxu.

Zdroj: http://suppor­t.mozilla.com/cs/kb/Z­%C3%A1lo%C5%BE­ky