Firefox aktualizace a nehrající rádia

Spustil jsen aktualizaci Mozila Firefox a zjistil jsem že nejde přehrávání AB rádia což v předešlé verzi Firefoxu4.0 hrálo když se vrátím na předešlou verzi zpět tak vše funguje kdo poradí chtěl bych míti nainstalovanou poslední aktualizaci na verzi Firefox 12 Díky F.
Doplňuji:
Ještě doplním Pluing pro Firefox mám nainstalován zkoušel jsem spustit v Opeře hraje ve Firefoxu 4.0 hraje ve Firefogu 12 nehraje jenže já používám Firefox z důvodu možnosti překladu stránek jinak díky za snahu vrátím Firefox zpět na verzi 4.0 F.

Odpovědi
Tw!st

Na co Firefox ? stáhni si operu a nebudeš muset řešit nic takovýho

bolak

1)A jinak ti zvuk jde? Normálně třeba při přehrávní videí z youtube?
2)A to ABradio, to je teď ve firefoxu nějakej plugin/rozšíření či co, nebo myslíš normálně z internetový stránky?
3)Zkoušel jsi pouštět víc stanic nebo jenomu jednu?

  1. A nefunuguje ti to hned a nebo až po chvíli?

Pokud by to bylo rozšíření pro firefox, tak prostě jenom ještě nebylo uzpůsobeno nové verzi firefoxu.
Pokud by ti nefungovala jen jedna stanice, tak tam je to jasný, chyba je u nich.
Pokud by ti to přestalo přehrávat až po chvíli, tak ti může vypadávat (třeba jen na vteřinu) připojení a ta aplikace to prostě neumí napojit.
Stejně tak můžeš mít málo místa na disku, a jede to jenom do tý chvíle než se místo vyčerpá na 0kb.

Každopádně pokud posloucháš třeba jen několi stanic, tak je lepší dát si třeba do winampu playlist toho rádia v m3u formátu přímo z jejich oficiálních stránek a pojede ti to bez problémů.

Těch playlistů můžeš mít ve složce uloženejch klidně dvěstě milionů třista čtyři a navíc u toho nemusíš mít zaplej prohlížeč.

To byla má dokonalá rada, a teď mě prosím omluv, je čas učesat si záda.

arygnoc

rádia z Ab rádia mi na FF 12.0 hrajú normálne.
Aký formát ti nehraje?
skúšal si novú inštaláciu?
Je v poriadku zvukovka?